2:6

konec (2:1, 0:2, 0:3)

24.11.2018, 17:00 • Zimní stadion Nymburk • 20. kolo • Ondřej Mikušek

Tipsport: 2.3 4.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas mezi NED Hockey Nymburk a Mosteckými Lvy tedy končí drsným výsledkem 2:6, ač to tak poměrně dlouho nevypadalo. Domácí nejprve otočili stav z 0:1 na 2:1, od druhé třetiny ale dávali góly už jen hosté. Ve třetí třetině si pohlídali výsledek a třemi góly zvýšili skóre na konečných 2:6. (19:11:12)

59:38

Hosté v klidu drží kotouč kolem brány domácích a hrají si s jejich obranou.

58:30

Jakub Kuzďas ještě zkoušel střelu příklepem, úplně však minul bránu.

57:14

Nymburští hráči už působí velmi odevzdaně, naopak Mostečtí Lvi si v útoku dělají co chtějí a dále prověřují Michala Kroftu.

56:47

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Mostečtí útočníci využili naprosto dezorientované obrany, Pavel Smolka předložil úplně volnému MARTINU MICALOVI, který jednoduše zavěsil za bezmocného Michala Kroftu. Asistence: Pavel Smolka.

55:28

54:53

Hosté bez problémů vyhazují.

54:38

Aleš Knesl nabral rychlost a střílel zápěstím, střela vyražena nad.

53:55

Hosté ale zatím oslabení zvládají skvěle, dokonce se chvíli ohřáli ve vlastním útočném pásmu.

53:28

Zřejmě poslední šance pro Nymburské něco udělat s dnešním zápasem, Polák dostává 2 minuty za podražení.

52:42

Štěpán Urbánek přejel modrou a vyslal střelu příklepem, která skončila na pravém Kroftově betonu.

51:50

Arnošt dostal přihrávku příliš pozdě, takže byl v ofsajdu. Jinak by mohl jet sám na bránu.

50:35

Lukáš Hrdlička se prodral mezi dvěma bránícími hráči domácích a dokázal i přehodit Kroftu, puk ale na poslední chvíli z brankoviště odehrál jeden z jeho spoluhráčů.

50:21

Nymburáci si postupně vytvářejí tlak, není z toho ale výraznější ohrožení soupeřovy brány, hosté vyhazují na icing.

49:28

Arnošt projel po levé straně a chtěl zasunout kotouč zpoza branky, k dorážce se ještě dostal kapitán Josefus, puk mu ale sjel z hole.

48:22

Stejně to dopadlo i tentokrát, kdy Wienckův průnik podél levého mantinelu končí střelou přímo do náručí brankáře.

47:40

Kneslovu střelu od modré Hanuljak jen vyrazil, poté se snažil dorážet Karel Bičiště, gólman hostí ale dokazuje své zkušenosti.

47:17

Zakázané uvolnění hostů.

2:6

Branky a nahrávky: 8. Kuzďas (Wiencek, Král), 17. Stehlík – 6. Mála (Hrdlička, Havlůj), 28. Vašíček, 40. Bakrlík (Kýhos, Mical), 43. Böhm (Vašíček), 43. Mical, 57. Mical (Smolka)

NED Hockey Nymburk: Krofta (Sup) – Kříž, Mašek, Rittig, Tržický, Knesl, Jirásek – Stehlík, Bičiště, Josefus, Král, Kuzďas, Arnošt, Voženílek, Kolouch, Smejkal, Wiencek.

Mostečtí Lvi: Hanuljak (Chabr) – Polák, Urbánek, Sklenička, Kunrt, Havlůj, Fučík, Čmolík – Přeučil, Hrdlička, Vašíček, Böhm, Kýhos, Nedrda, Mical, Bakrlík, Mála, Smolka.

05:04 MOL 0:1 Mála (Hrdlička, Havlůj)
07:06 NYM 1:1 Kuzďas (Wiencek, Král)
09:46 MOL 10+OK Nedrda, nedovolené bránění+nesportovní chování
11:40 MOL 2 Urbánek, faul kolenem
16:08 NYM 2:1 Stehlík
18:16 NYM 2 Arnošt, sekání