Chance liga

HC Stadion Litoměřice – Banes Motor České Budějovice

1:2

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)

24.11.2018, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • 27. kolo • Vít Trubička (@VtTrubika)

Tipsport: 2.47 4.3 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to odsud z Kalich Areny vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:22:56)
Velmi dramatické utkání! Jen malý kousek chyběl po celou dobu ke skórování na jedné či druhé straně. Českobudějovičtí si ale vedli o něco málo lépe a zaslouženě odváží z Kalich Areny dva body.

61:01

61:01 Mitchell FILLMAN - 1:2

61:01

České Budějovice právě vstřelily branku!
Hostům se povedlo po dlouhé kombinaci využít náporu na litoměřickou branku! Z pravé strany tečoval odražený kotouč MITCHELL FILLMAN. Asistence: Zdeněk Doležal, Cody Bradley

60:32

Do první akce se sice dostali litoměřičtí hokejisté, ovšem hráči Motoru je záhy obrali o kotouč. Na druhé straně posléze zakončoval David Gilbert, jehož prudkou střelu z mezikruží Michajlov přikryl k tělu.

60:01

Dnešní utkání sleduje 1420 diváků.
Velmi dramatická třetí třetina rozzuzlení nepřinesla. Oba celky se tak stále drží za vyrovnaného stavu a vstupují do prodloužení. V jedné věci jsou ale českobudějovičtí úspěšní. Po minulém domácím zápase bez vstřeleného gólu dokázali skórovat, navíc budou mít alespoň bod.

60:00

59:25

V závěru se ještě Motor dostal do kombinace. Povedenou střelu Beránka ale dokázal Michajlov vyrazit nad sebe.

58:21

Obrovská šance Filipa Jiráska! V klíčovém momentu ale byl zblokován hokejisty Českých Budějovic. Litoměřičtí ale v nátlaku stále pokračují.

57:11

56:55

Litoměřicím se stále nedaří přesně zakončit. Střeleckých pokusů mají dostatek, žádný z nich ale nedokáže prudce překonat Strmeně.

56:01

Motoru se povedlo vyhodit kotouč až k litoměřické brance. Naproti kotouči ale vyjel Michajlov, který jej stejnou rychlostí vrátil zpět.

55:21

Litoměřičtí brzy rozehráli přesilovkový čtverec, po jehož obvodu kombinují.

55:11

Zápas v závěru ve velkém graduje! Navíc Stadion má před sebou téměř dvě minut přesilovku pět na tři díky vyloučení Zdeňka Kutláka za sekání.

55:03

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Roman Přikryl – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Zdeněk Doležal.

1:2

Branky a nahrávky: 20. M. Kadlec – 22. Z. Doležal (Bradley), 62. Fillman (Z. Doležal, Bradley)

HC Stadion Litoměřice: Michajlov (D. Dvořák) – Pavlas (C), Marcel, Smetana (A), Gaspar, Jebavý (A), Buchtela, Dluhoš – Korkiakoski, J. Kloz, M. Kadlec – Voženílek, M. Zadražil, Przybyla – Šik, M. Havelka, J. Dvořák – Machač, Jirásek.

Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Da. Svoboda II) – Pýcha, Pavlin, Fillman, Kutlák (C), Vydarený (A), Plášil – Čermák (A), Heřman, Babka – P. Novák, Gilbert, Endál – Beránek, Dančišin, Šimánek – Bradley, R. Přikryl, Z. Doležal.

Rozhodčí: Pilný, Obadal – Lukš, Coubal