23.11.2018, 22:08 • KeyBank Center, Buffalo • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.18 3.85 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto střetnutí je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (01:29:37)
Vladimír Sobotka (BUF) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:55
Tomáš Tatar (MTL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 13:42
Tři hvězdy zápasu
1. Jeff Skinner (BUF) 2+0
2. Jack Eichel (BUF) 0+1
3. Brendan Gallagher (MTL) 1+0
Buffalo dál pokračuje na vítězné vlně. V souboji s Montrealem docílil už svého osmého vítězství v řadě, když se mu podařilo dvě a půl minuty před koncem normální hrací doby vyrovnat na 2:2 a zásluhou Skinnera v prodloužení rozhodnout.

63:06

63:06 Jeff SKINNER - 3:2

63:06

Sabres právě vstřelili branku!
Závar před brankou Montrealu přinesl rozhodující gól zápasu! Přesilovku využívá JEFF SKINNER, který se dostal k odraženému kotouči a poslal ho za záda ležícího brankáře. Asistence: Jack Eichel, Rasmus Dahlin.

61:53

Ristolainen se dostal ke střele z levého kruhu, ale byl zablokován Petrym.

61:32

Bude se vylučovat! Přesilovku si zahraje Buffalo, Ristolainen byl faulován Domim.

61:07

Hosté vyrazili do rychlého kontru. Hutton si prostor u levé tyče pohlídal a vyrazil střelu Domiho.

60:47

Niemi zastavuje kotouč a přerušuje hru.

60:25

Domácí byli vyhnáni z útočného pásma, ale zůstávají u kotouče.

60:01

O osudu utkání bude muset rozhodnout prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48

U kotouče jsou hosté, ti už se nikam neženou.

59:20

Tempo hry se výrazně zvýšilo, oba týmy chtějí rozhodnout už v normální hrací době.

3:2

Branky a nahrávky: 13. Mittelstadt (Sheary, McCabe), 58. Skinner (S. Reinhart, Bogosian), 64. Skinner (Eichel, Dahlin) – 39. Gallagher (Danault, Tatar), 49. A. Shaw (Schlemko, Danault)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, Bogosian, Dahlin, Beaulieu, Scandella – Pominville, Eichel, Skinner – Okposo, Mittelstadt, Sheary – S. Reinhart, Sobotka, T. Thompson – Rodrigues, Jo. Larsson, Girgensons.

Montreal Canadiens: Niemi (Price) – Petry, Jo. Benn, Schlemko, Mete, Alzner, Kulak – Gallagher, Danault, Tatar – A. Shaw, Domi, Drouin – Lehkonen, Kotkaniemi, Peca – Agostino, Chaput, Deslauriers.

Rozhodčí: O'Rourke, Nicholson – Driscoll, Smith

12:39 BUF 1:0 Mittelstadt (Sheary, McCabe)
18:19 MTL 2 Schlemko, držení
25:18 MTL 2 Agostino, příliš mnoho hráčů
31:05 MTL 2 Schlemko, podrážení
38:12 MTL 1:1 Gallagher (Danault, Tatar)