Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – Bílí Tygři Liberec

3:4

po prodl. (0:3, 2:0, 1:0 - 0:1)

24.11.2018, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina Střed • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Konec zápasu. (17:24:57)

61:09

Liberec právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, zmatky v jihlavské rozehrávce potrestal MARTIN GAJDA, který z nulového úhlu z pravé strany zamířil do poloviny volné branky pod víko. Asistence: Martin Böhm.

60:55

Aktivní Luka Vodlan se dostal až před branku, ale střelou po ledě gólmana nepřekonal.

60:01

Ve třetí třetině smazala Jihlava manko a Liberec tak přišel o vedení 3:0. Osm minut před koncem totiž dal druhý gól v utkání Šimon Báťa. Oba týmy poté mohly rozhodnout, ale další branka již nepadla a jdeme tak do prodloužení.

60:00

59:23

Hosté jsou v pěti.

58:51

Jonáš Jungwirth mohl rozhodnout. U pravého mantinelu vybojoval kotouč a najel si před branku, ale střelou na beton France nepřekonal.

58:33

Při hře čtyři na čtyři napřáhl od modré Polodna, ale netrefil branku.

58:14

Přesilovka domácích moc dlouho netrvala, neboť Martin Pigl si v rohu za brankou přidržel protihráče.

57:23

Nyní naopak přichází šance pro Duklu, jelikož Jakub Masař byl příliš hrubý na soupeře.

57:11

Dukla je v plném počtu a Polodna se míří vydat svým spoluhráčům na pomoc do obranného pásma.

56:58

Z druhého kruhu pálil Luka Vodlan, ale vyprášil jen betony domácího muže v masce.

56:28

Maláč ukázal kvality a pokus Petra Gajdy z levého kruhu na vzdálenější tyč schoval do lapačky.

56:03

Ale není to žádná kombinace, která by domácí ekipu překonala. Dukla se osvobozuje.

55:44

Melenovský mohl vyhodit puk, ale nepovedlo se mu přetlačit soupeře. Hosté tak stále kombinují v útočném pásmu.

55:29

Hosté kombinují na modré.

55:11

Už to vypadalo, že na trestnou půjde liberecký hráč, ale finální resumé je takové, že Daniel Polodna držel soupeře a bude nyní dvě minuty trnout na trestné, aby pracně budované srovnání jeho týmu nepřišlo vniveč.

54:50

Vojtěch Duschka vypálil od modré a Petr Gajda zřejmě tečoval kotouč do tyčky!

3:4

Branky a nahrávky: 22. Pavelec (Adam, Pigl), 25. Báťa (Číhal, Broža), 52. Báťa (Pigl) – 1. Trunda (Masař), 3. Putz (Hladík), 3. Jenčovský (Leden, Rossmy), 62. Gajda (Böhm)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Švec) – Číhal, Adam, Hrbek, Vranka, Port, Vovsík – Zdarsa, Melenovský, Jungwirth – Pigl, Polodna, Pavelec – Mlejnek, Báťa, Broža. Trenér: Štěpán Moravec

Bílí Tygři Liberec: Franc (Vopravil) – Duschka, Böhm, Šíma, Šedivý, Meisel, Hladík – Masař, Vodlan, Trunda – Rossmy, Polák, Hujer – Plos, Putz, Gajda – Leden, Jenčovský. Trenér: Richard Lobo

Rozhodčí: Vrba – Tichý, Kučera

00:40 LIB 0:1 Trunda (Masař)
01:42 JIH 2 Báťa, podrážení
02:48 LIB 0:2 Putz (Hladík)
02:57 LIB 0:3 Jenčovský (Leden, Rossmy)
03:08 JIH 2 Adam, podrážení