Extraliga dorostu

Rytíři Kladno – HC Sparta Praha

2:5

konec (1:2, 1:1, 0:2 - N 1:0)

24.11.2018, 12:10 • ČEZ stadion, Kladno • Skupina Západ • Info o změnách stavu (Vojtěch Martinek (@mrtnkv))

Na Kladně je dohráno, domácí berou aspoň jeden bod po úspěchu v nadstavbě. To je ode mne z tohoto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Na počtenou! (14:08:03)

Konec nadstavby.

60:57

Kladno právě vstřelilo branku!
A je hotovo, vítězství v nadstavbě domácím vystřelil MAREK ALSCHER! Asistence: Adam Sojka.

60:01

Začala nadstavba.
Sparta bere tři body, teď nás čeká ještě nadstavba.

Dnešní utkání sleduje 70 diváků.

51:40

Ani tentokrát nebude kladenská přesilovka trvat celé dvě minuty. Po podrážení je vyloučen domácí kapitán Jiří Ticháček (KLA).

50:56

Další mírná komplikace pro Pražany, Richard Němec (SPA) míří na trestnou lavici. Sudí jej tam vykázali na dvě minuty za hákování.

44:57

Početní výhoda ale předčasně končí, na trestnou lavici usedá další hráč s devítkou na zádech. Viktor Procházka (KLA) si odpyká trest za sekání.

44:10

Sebastian Höll (SPA) dostává menší trest za podrážení, Kladno má příležitost v přesilovce zkorigovat nepříznivý stav zápasu.

43:19

Sparta právě vstřelila branku!
Tak tohle už budou mít Rytíři hodně těžké, další gól dává opět JAN KRUPIČKA a stejně jako Broš si tak zadělává na hattrick! Bez asistence.

40:53

Snový vstup do třetiny pro Pražany, po třiapadesáti sekundách posílá pryž za Gabrišku JAN KRUPIČKA! Asistence: Adam Mácha, Patrik Brůna.

40:01

Čtyřicet minut je za námi, Rytíři stále prohrávají o jednu branku. Povede se jim v závěrečném dějství utkání otočit, nebo si tři body odvezou hosté?

40:00

34:44

Domácí ale záhy odpovídají, pod kontaktní gól se podepisuje ADAM SOJKA! Bez asistence.

33:15

Sparta odskakuje do dvoubrankového trháku, podruhé v utkání se prosazuje JOSEF BROŠ! Asistence: Jakub Červenka, Nino Tomov.

2:5

Branky a nahrávky: 10. Koštoval (Sojka), 35. Sojka, 61. Alscher (Sojka) – 7. Broš (Ludvík), 18. Bareš Albert (Pražák), 34. Broš (Červenka, Tomov), 41. Krupička (Mácha, Brůna), 44. Krupička

Rytíři Kladno: Gabriška (Jaňour) – Alscher, Koštoval, Kohlíček, Sýkora, Ticháček (C) – Kouba, Bareš P., Procházka, Sojka (A), Hrabík, Šilhavý, Bareš Adam, Nedvěd, Adam, Šapovaliv, Chrenka (A).

HC Sparta Praha: Krbeček (Sluka) – Tomov, Brůna, Ludvík – Pražák, Broš, Bareš Albert, Mácha (A), Höll, Krupička, David, Pírs, Červenka, Kalný, Němec, Vitouch (C).

Rozhodčí: Valenta – Pešek, Zimmermann