28.01.2018, 14:30 • Stamford Bridge, London • 1/16 finále • Ondřej Zoubek II

Tipsport: 1.32 5.23 8.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli vše, já doufám, že jste se příjemně bavili a budu se těšit zase příště.
Dnešním onlajnem vás provázel Ondřej Zoubek. (16:29:00)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 6:12.
Máme za sebou velmi slušný fotbalový duel, který ale byl po většinu utkání rozhodnut. V 31. a 44. minutě, tedy v prvním poločase, rozhodl o dvoubrankovém vedení Michy Batshuayi, který odehrál opravdu parádní utkání, na své konto si mohl připsat nejméně 4 zářezy. V prvním dějství ještě mohl minimálně snižovat ze svých šancí Mbemba či Shelvey, nestalo se tak.
Ve druhé půli přidal z přímého kopu nádhernou branku Marcos Alonso a stanovil tak skóre zápasu na konečných 3:0 pro Blues, kteří tak postupují poměrně snadno dále v FA Cup.

90+3

90+2

Na zemi končí Joselu a Rüdiger, kteří se smolně k závěru zápasu srazili hlavami.

90+1

A znovu to byl Batshuayi, který se svého hattricku nejspíše nedočká. Darlow jeho ránu parádně zneškodnil.

89

Sudí nastavuje nad rámec hrací doby 2 minuty.

88

Michy Batshuayi byl velmi blízko hattricku, u postranní čáry doslova vykoupal Mbemba, z téměř nulového úhlu vypálil, Darlow se ale prostřelit nenechal.

86

Hudson-Odoi nedokázal projít přes Haïdara, který do defenzivi dnes odvádí poměrně dobrou práci, na lepší výsledek to ale zatím nestačilo.

84

Batshuayi se ke své nemilosti nedokázal správně ztlumit míč na své hrudi a ten se mu zakutálel do zámezí.

83

Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Hayden, přichází Atsu.

81

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Pedro, přichází Hudson-Odoi.

80

80.

80

Nádhera! Zappacosta se uvolnil na pravé straně a i přes vehementní gestikulaci Ampadu, který se hlásil o míč, vypálil. Nádherným zákrokem se blýskl Darlow, který výtáhnul téměř jasný gól.