konec (1:1)

28.01.2018, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • 23. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.07 3.69 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 20:15. (22:55:54)
Tento zápas končí remízou 2:2. Hosté se dostali do vedení, domácí hráči pak dokázali stav zápasu otočit a vedli. Jenže konečný remízový stav stanovil Fabinho.

90+3

90+2

Nastavený čas mnoho šancí nenabízí, je pravděpodné, že už gól neuvidíme.

90+2

Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Konstantinos Mitroglu.

90+1

Tří minuty hry se budou nastavovat nad rámec základní hrací doby.

90

Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase. Více ze hry mají nyní hosté.

89

Volný kop rozehrávat budou hosté z poloviny.

88

Probíhají poslední minuty druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87

Marcos Rony Lopes rozehrává rohový kop. Jeho spoluhráč hlavičkoval z předbrankového prostoru, ale míč má Steve Mandanda.

86

Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, uvidíme, zda se urodí nějaká výraznější příležitost.

85

Žlutou kartu dostává Bouna Sarr (Olympique Marseille).

84

Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Dimitri Payet, přichází Clinton N'Jie.

83

Dimitri Payet rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.

82

Domácí celek si poradil s akcí hostů po levé straně, a tak může Marseille útočit. Balon ale snadno získává hostující gólman.

80

Deset minut hry zbývá do konce poločasu, stav je stále vyrovnaný a mnoho vyložených šancí k vidění není.

79

Domácí Valère Germain se propracoval ke střele. Jeho rána z první po centru z levé strany končí mimo branku. Danijel Subašić zasahovat nemusel.

78

Monaco se propracovalo do útočné fáze, ale po nepřesné přihrávce přišlo o míč, a tak hrají domácí.

77

Mnoho šancí momentálně k vidění není, od své branky rozehrává Almamy Touré.

2:2

konec (1:1)

Branky: 7. Rami (Thauvin), 47. Germain (Payet) – 4. Baldé Diao, 51. Fabinho (Sidibé)

Karty:   36. Payet (OMA), 70. M. Sanson (OMA), 85. B. Sarr (OMA) – 33. Glik (ASM), 45+2. R. Ghezzal (ASM)

Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 20:15.

Olympique Marseille: Mandanda – B. Sarr, Rami, Rolando, Sakaj – M. Sanson, Gustavo – Thauvin, Payet (84. N'Jie), Ocampos (48. Anguissa) – Germain (90+2. Mitroglu).
Náhradníci: Pelé – Abdennour, Bedimo, Maxime López, Mitroglu, N'Jie, Anguissa.

AS Monaco: Subašić – A. Touré, Glik, Jemerson, Sidibé – Tielemans, Fabinho – R. Ghezzal (69. Rony Lopes), Moutinho, Baldé Diao – Falcao.
Náhradníci: Sy – Boschilia, Jovetić, Rony Lopes, N'Doram, Raggi, Moussa Sylla.