0:1

konec (0:0)

28.01.2018, 15:00 • Info o změnách stavu (Adam Dořák)

Tipsport: 2.76 3.4 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přátelský zápas Mladé Boleslavy v rámci soustředění na Kypru lépe vyzněl pro ni, kdy se v poslední desetiminutovce prosadil Lukáš Magera. (16:46:52)

90

81

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Nakonec je tu branka a to v podání LUKÁŠE MAGERY, který využil centr na levou stranu od svého spoluhráče a hlavičkou zakončuje do branky.

71

Zbývá nám něco přes dvacet minut do konce a stále nám na ukazateli svítí skóre 0:0.

46

První poločas nám branku žádnou nenabídl a na případnou branku si budeme muset počkat při nejmenším do druhého poločasu.