28.01.2018, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • 24. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.44 3.23 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:55:48)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 12:0.
Je konec! Standard Lutych nakonec dokázal vyrovnat a s Anderlechtem uhrál remízu 3:3! Domácí celek se už po sedmi minutách ujal vedení, když se trefil Orlando Sá! Anderlecht však bleskově odpověděl. Centr z pravé strany uklidil do sítě Sofiane Hanni! Ve 25. minutě přišla fotbalová paráda! Christian Luyindama Nekadio po rohovém kopu vystřihl parádní nůžky přímo pod břevno! To ale nebylo vše! Pět minut před přestávkou si Sofiane Hanni naběhl na vysokou přihrávku a střelou na zadní tyč vyrovnal na 2:2! Anderlecht se navíc dostal do vedení! Chybu v rozehrávce potrestoval střelec Sofiane Hanni, který zaznamenal čistý hattrick! Anderlecht se po změně stran vytratil ze hry a přišel trest! Po dalším rohu se podruhé v utkání trefil Christian Luyindama Nekadio.

90+3

90+2

Žlutou kartu dostává Leander Dendoncker (RSC Anderlecht).

90+2

Dennis Appiah zastavil rodící se akci Standardu zatažením soupeře za dres a dopustil se nedovoleného zákroku. Domácí mají poslední šanci.

90+1

Nastavují se tři minuty!

90

Uroš Spajić na polovině hrací plochy uspěl v souboji s Emondem. Důrazný stoper Anderlechtu jej tělem vytlačil k postranní čáře a míč zakopl do autu.

89

Dennis Appiah nedovolil jednomu z domácích fotbalistů odcentrovat. Pravou nohou totiž zakopl balón na rohový kop.

88

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Duje Čop, přichází Moussa Djenepo.

87

Na druhé straně střílel z těžké pozice Renaud Emond, nicméně dobře postavený Spajič jeho ránu zablokoval a míč se od něj odrazil do autu.

86

Silvere Ganvoula zahodil obrovskou možnost! Na malém vápně si naskočil na parádní centr z pravé strany, ale hlavičkoval přímo do míst, kde byl Guillermo Ochoa!

85

Francis Amuzu se z levé strany uvolnil ke střele. Z dobrých pětadvaceti metrů vyslal přizemní střelu, která postrádala potřebnou razanci.

84

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Răzvan Marin, přichází Carlinhos.

83

Další akci Standardu zastavuje hvizd hlavního arbitra! Na hřišti totiž zůstává ležet Corentin Fiore, který se drží za levý kotník.

82

Sofiane Hanni si naběhl na přihrávku do pokutového území, ale tentokrát se zjevil v roli přihrávajícího hráče. Jeho pobídku zastavil Cavanda.

81

Střídající Silvere Ganvoula se při průniku na polovinu domácího celku dopustil útočného faulu. Standard tak může rozehrát.

80

Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Adrien Trebel, přichází Francis Amuzu.

3:3

konec (2:3)

Branky: 7. Sá, 25. Luyindama Nekadio, 64. Luyindama Nekadio – 15. Hanni, 41. Hanni, 44. Hanni

Karty:   62. Josué Sá (AND), 67. Trebel (AND), 90+2. Dendoncker (AND)

Standard Lutych: Ochoa – Cavanda, Luyindama Nekadio, Laifis, Fai – Marin (84. Carlinhos), Fiore – Sá, Čop (88. Djenepo), Mpoku – Emond.
Náhradníci: J-F. Gillet – Carlinhos, Djenepo, Goreux, Ndongala, Lučkevič, Scholz.

RSC Anderlecht: Sels – Spajić, Dendoncker, Josué Sá – D. Appiah, Kums, Lokonga, Saief – Gerkens (79. Ganvoula), Hanni, Trebel (80. Amuzu).
Náhradníci: B. de Jong – Amuzu, Bruno, Deschacht, Ganvoula, Teodorczyk, Chipciu.

Rozhodčí: Delferiére – de Neve, Monteny