konec (0:0)

28.01.2018, 16:15 • Wanda Metropolitano, Madrid • 21. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 1.2 7.26 16.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:06:44)
Je dobojováno, Atlético nakonec potvrdilo roli vysokého favorita a snaživého soupeře nakonec snadno přehrálo. Ve druhé půli se domácím povedlo Griezmannem otevřít skóre zápasu a tento gól jako by určil ráz dalších minut. Las Palmas se tlačilo do útoku, jenže na dostřel branky Jana Oblaka se dostávali zřídka. Naopak často chybovalo a dvakrát toho dokázali domácí využít k dalším dvěma gólům, takže o vítězi bylo v posledních minutách zápasu jasno.

90+2

90+2

Hosté již rozehráli, míč končí nad brankou, vypadá to, že Jan Oblak dnes čisté konto udrží.

90+1

Jonathan Viera (Las Palmas) faulován u pokutového území Atlética, tak ještě zajímavá standardka pro hostující tým.

90

Poslední minuta řádné hrací doby a domácí již v poklidu kontrolují svůj náskok.

88

88. Thomas PARTEY - 3:0

88

Atlético právě vstřelilo branku!
Domácí využívají další rychlý brejk, po chybě soupeře, dopředu tentokrát pláchl Yannick Ferreira-Carrasco a THOMAS PARTEY. Ferreira-Carrasco zcela nesobecky ve vápně ještě přihrál na Parteyho, který byl úplně sám před brankou a v poklidu doklepl míč do branky.

86

Volný kop Atlética rozehrál z nějakých pětadvaceti metrů Antoine Griezmann, který ale branku Las Palmas přestřelil.

85

Žlutou kartu dostává Alejandro Gálvez (UD Las Palmas).

85

Antoine Griezmann (Atl. Madrid) stihl míč na hrací ploše, zastavil se o reklamní panel a ještě se stihl vrátit k míči a rozehrát.

83

Las Palmas mělo k dispozici volný kop, ale vše končí útočným faulem, v souboji s bránícím Saúl Ñíguezem fauloval Jonathan Viera.

82

Žlutou kartu dostává Saúl Ñíguez (Atlético Madrid).

81

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Thomas Partey.

80

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Fernando Torres, přichází Vitolo.

80

Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Dani Castellano, přichází Erik Expósito.

79

Centr směřoval na hranici vápna, kde ho ale odvrací obránce Atlética.

78

Hosté získávají volný kop z pravé strany, u pravého rohového praporku, na polovině soupeře.

77

A znovu stejný obrázek hry, jako před druhým gólem Atlética – Las Palmas s míčem na polovině soupeře.

3:0

konec (0:0)

Branky: 61. Griezmann (Juanfran), 73. F. Torres (Á. Correa), 88. Partey (Ferreira-Carrasco)

Karty:   82. Saúl Ñíguez (ATM) – 67. Navarro (LPA), 85. Gálvez (LPA)

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 11:8. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 17:11.

Atlético Madrid: Oblak – Juanfran, J. Giménez, Godín, Lucas Hernández – Á. Correa (81. Partey), Gabi, Koke (46. Ferreira-Carrasco), Saúl Ñíguez – F. Torres (80. Vitolo), Griezmann.
Náhradníci: Moyà – Partey, Ferreira-Carrasco, Savić, Vitolo, Olabe, Giovanni.

UD Las Palmas: Chichizola – Simón, Navarro, Gálvez, D. Castellano (80. Expósito) – Peňalba – Toledo, Tana (59. V. Gómez), Viera, Jairo – Calleri.
Náhradníci: Lizoain – Herrera, V. Gómez, David García, Halilović, Aquilani, Expósito.

Rozhodčí: A. Álvarez – Barranco, Gallego

Diváci: 55 363