3:1

konec (1:0, 1:1, 1:0)

03.11.2017, 18:00 • Tipsport Aréna Žilina • 18. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.78 4.7 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tisíc zápas v najvyššej súťaži oslávili Žilinčania výhrou nad Liptovským Mikulášom v pomere 3:1! O tretí gól domáceho tímu sa postaral v 43. minúte ruský útočník Stanislav Kučkin, ktorý zužitkoval prihrávku Lukáša Handlovského. To je odo mňa zo Žiliny na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemne strávený víkend. Dočítania priatelia. (20:21:04)

59:45

Zápas sa pomaly končí, dnes získa cenné body Žilina.

59:33

Znovu kvalitný zákrok Tomáša Tomeka, vhadzovať sa bude po pravej ruke žilinského brankára. Košarišťan je znovu v bránke hostí.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času, Andrej Košarišťan je na striedačke!

58:55

Dve dobré šance hostí za sebou, po strele Radoslava Suchého však znovu predviedol bravúrny zákrok Tomáš Tomek.

58:31

Hostia v plnom počte.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:55

Emil Švec šikovne vystrelil z medzikružia. Puk skrotil v svojej lapačke Košarišťan, vhadzovať sa tak bude po jeho pravej ruke.

57:10

Žilina teda hrá vďaka Paukovčekovi presilovú hru, ale príliš sa dopredu neženie, ba práve naopak. Zasahovať musel Tomáš Tomek.

56:31

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Paukovček – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Klimenta – 2 min., krosček).

56:05

Tak toto je skutočne hektický záver riadneho hracieho času, hostia už sú pomerne nervózni a vzniká šarvátka.

55:34

Domáci v plnom počte.

55:32

Tomáš Tomek predviedol dva bravúrne zákroky za sebou a fenomenálne podržal svoj tím!

55:25

Liptovský Mikuláš v tlaku v útočnom pásme.

55:01

Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 5 minút, hosťom sa presilová hra zatiaľ nedarí podľa predstáv.

54:27

Žilina sa však výborne bráni, strela hostí od modrej čiary bola tečovaná pred Tomekom a napokon sa píska hra s vysokou hokejkou.

54:01

Hostia nasťahovaní pred Tomášom Tomekom.

53:34

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Rogoň – 2 min., faul kolenom).

3:1

Branky a nahrávky: 6. Poulin (Stupka), 39. Jurík (TS), 43. Kučkin (Handlovský) – 33. Luža (Sukeľ Matúš, Uram)

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Mikuš, Juraško, Poulin, Chaloupka, Harant (A), Hatala, Roman – Handlovský (C), Klimenta, Kučkin – Stupka, Holovič, Jurík – Švihálek, Švec, Rogoň – Váňa, Mendrej, Dolinajec

HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan (Hollý) – Luža, Nádašdi, Suchý (A), Nemec, Moravčík, Tabaček (C), Pacalaj, Devečka – Uram, Sukeľ M., Kriška (A) – Sukeľ J., Paukovček, Huna – Laco, Langhammer, Rapáč – Kabáč, Piatka, Spilar

Rozhodčí: Jonák, Konc – Jobbágy, Bogdaň