03.11.2017, 14:30 • Kazachstan Arena • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.8 4.2 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, mějte se fajn. (17:46:05)
Vojtěch Mozík (VIT)
0+0, 3 střely, čas na ledě 22:50
Roman Horák (VIT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:21.
Střely na branku: 28 – 27.
Je dobojováno! Astana během zápasu dvakrát ztratila svůj těsný náskok a o vítězi tak muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterým byl úspěšnější Barys a slaví tak zisk dvou bodů.

62:51

62:51 Martin St. Pierre - 3:2

62:51

Astana právě vstřelila branku!
Bonusový bod za výhru v prodloužení zůstává v Kazachstánu! Autor vítězné trefy MARTIN ST. PIERRE si vyměnil kotouč s Dawesem, během toho si nabruslil do mezikruží a po přihrávce z pravé strany si připravil přesně umístěné forhendové zakončení k pravé tyči bezmocného brankáře Saprykina. Asistence: Nigel Dawes,

62:46

Sjomin to udělal hezky, ale střela zápěstím už tak povedená nebyla. Posléze se neprosadil ani Mozík a už znovu útočí Barys.

62:13

Konečně se k puku dostali také hosté, kteří se v polovině prodloužení chystají vstříc Karlssonovi.

61:48

Za velkého ohlasu se do koncovky dostal Lichotnikov, ale Saprykin zakončení z levého křídla vyrazil.

61:27

Bekhendový pokus jednoho z domácích nebyl nebezpečný a Barys se opět vrátil za vlastní branku.

60:52

To samé se stalo i nyní. Oba týmy už prostřídaly a čeká se na nový výpad Astany.

60:25

Díky vyhranému vhazování mohli jako první zaútočit domácí, kteří rotovali v útočném pásmu, ale pak se dobrovolně vrátili zpět na vlastní polovinu.

60:01

Střely na branku po 3. třetině: 26 – 27.
Siréna nám ukončila třetí třetinu zápasu mezi Astanou a Viťazem. Na konec utkání si ale ještě budeme muset počkat, neboť se hostům v 50. minutě povedlo vyrovnat na 2:2 a poté už se skóre nepohnulo. Oba týmy tak mají zajištěný bod a o ten druhý se bude bojovat v prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:25

Žajlauov se pokusil o individuální průnik, jenomže po přechodu do útočného pásma narazil do červenobílé zdi.

3:2

Branky a nahrávky: 7. R. Starčenko (Gurkov), 28. Dallman (Vey, St. Pierre), 63. St. Pierre (Dawes) – 11. A. Semjonov (Rendulić, Rissanen), 50. Rissanen (Rendulić)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Kudrjavcev) – Dallman (A), Dietz, Southorn, M. Semjonov (A), Polochov, Lipin, Orechov, Savčenko – St. Pierre, Vey, Dawes (C) – Gurkov, R. Starčenko, Žajlauov – Puškarjov, Ševčenko, Markelov – Lichotnikov, Sagadajev, Akolzin.

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Todykov) – Golovkov, Mozík, Burström, A. Semjonov, Pautov, Katičev, Voronkov, P. Lukin – Makejev, Rissanen, Rendulić – Pankov, D. Sjomin, Kopejkin (A) – Švec-Rogovoj, Horák (A), Vyglazov – Kulagin, Petrakov, Vorošilo.

Rozhodčí: Kulakov, Gašilov – Novikov, Sadovnikov

Diváci: 5 601

04:31 CEC 2 D. Sjomin, sekání
06:29 AST 1:0 R. Starčenko (Gurkov)
08:56 AST 2 Sagadajev, nedovolené bránění