03.11.2017, 18:00 • DRFG Arena, Brno • 19. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 1.7 4.55 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek z brněnské DRFG Areny vše, a tak vám přeji příjemný zbytek večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou. Loučí se s vámi Daniel Kinc. (20:44:21)

Trestné minuty – 6:8
Vhazování – 27:23
Nejlepší hráči

Martin Nečas (KOM) – David Honzík (SPA)
Duel je u konce! Kometa nakonec ve šlágru kola svého odvěkého rivala přetlačila v prodloužení a slaví zasloužený zisk svou bodů za výhru 3:2 v prodloužení. Brňané mají po dnešním zápase na druhém místě stejný bodový zisk, tedy 37 bodů, jako vedoucí Plzeň. Sparta je na desáté pozici.

61:49

61:49 Jan HRUŠKA - 3:2

61:49

Kometa právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, Kometa bere bod navíc a dnes vítězí! Lví podíl na brance má H. Zohorna, který převzal puk od Nečase v rohu hřiště a s ním na holi obkroužil celé pásmo, i prosto za brankou, aby počkal na JANA HRUŠKU, který skočil do hry jakožto čerstvý ze střídačky, do jízdy dostal přesný pas, octl se nám před Honzíkem a kotouč mu po rychlé kličce do forhendu poslal mezi betony – 3:2! Asistence: Hynek Zohorna, Martin Nečas.

61:30

I další akci brněnská obrana přestála, oba celky jdou rychle střídat.

60:55

Následně se při velmi opatrné hře neprosadil ani pronikající Vrána, kterého dobře zastavil právě Zaťovič.

60:19

Kometa se po vyhraném buly vydala dopředu a Zaťovič zahrozil z levého kruhu, ale branku netrefil.

60:01

Šedesát minut vítěze neurčilo, a tak nás čeká prodloužení. Ve třetí třetině jsme branku, ani žádnou snad vážnější šanci neviděli. Čeká nás pětiminutové prodloužení 3 na 3, přičemž pro Brno se bude jednat o třetí nastavený čas v řadě.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:41

Při její akci ale byla Čiliakova svatyně vychýlena ze své pozice, a tak je hra přerušena.

59:21

Erat po Malcově pasu z modré čáry nedokázal procpat od levého mantinelu kotouč na brankoviště Hruškovi, Sparta ještě jednou otáčí hru.

59:06

Honzík poté musel skákavý kotouč nahozený ze středního pásma udržet svém náručí, a tak Kometa vybojovala ještě jedno vhazování v útočné třetiny.

58:36

Zdá se, že duel směřuje do prodloužení. Kometa ještě jednou zkusila vyrazit dopředu, ale Dočekal se na levé straně neprosadil a hosté vyhazují.

3:2

Branky a nahrávky: 6. Nečas (Mallet), 26. H. Zohorna (Mallet), 62. Hruška (H. Zohorna, Nečas) – 18. Kudrna (P. Vrána, Rousek), 35. Forman (Z. Michálek)

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Barinka, O. Němec, Gulaši, J. Krejčík, Malec, Štencel, Bartejs – Zaťovič (A), Nečas, M. Erat (A) – T. Svoboda, L. Čermák (C), Dočekal – Mallet, Hruška, H. Zohorna – Nahodil, V. Němec, Haščák.

HC Sparta Praha: Honzík (Aittokallio) – T. Pavelka, Z. Michálek, Mikuš, Kalina, Švrček, Tomáš Dvořák, Piskáček (A) – Kumstát, Pech (C), Forman – Rousek (A), P. Vrána, Kudrna – Říčka, Klimek, Reichenberg – Smejkal, Černoch, Uher.

Rozhodčí: Kubuš, Šír – Lhotský, Ondráček

Diváci: 7 700

03:26 SPA 2 Kumstát, hákování
05:07 KOM 1:0 Nečas (Mallet)
12:21 SPA 2 Reichenberg, podražení
13:19 KOM 2 Haščák, podražení