03.11.2017, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.36 3.76 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Plekanec (MTL) 0+1, 2 střely, TOI 16:21 (03:55:42)
Hvězdy utkání

1. Mikko Koivu (MIN) 0+2
2. Jonas Brodin (MIN) 0+0
3. Matt Dumba (MIN) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 27-31; Zablokované střely: 11-12; Vhazování: 38%-62%; Hity: 16-16; Přesilové hry: 1/4-0/1; Trestné minuty: 2-8.
Minnesota vítězí v Xcel Energy Center nad Montrealem popáté v řadě a potvrzuje, že se mu proti němu velmi daří. Fantastické utkání odehrál Matt Cullen, který na své 41. narozeniny vstřelil gól a přidal k němu asistenci. Vítězný gól vstřelil v polovině druhé třetiny Ryan Suter. O osudu zápasu rozhodla úvodní část, během které Canadiens inkasovali tři góly a poté už jen snižovali. Tomáš Plekanec připsal bod. Konečný výsledek. Minnesota Wild 6 Montreal Candiens 3.

59:00

Do konce na góly bohatého utkání zbývá 1 minuta.

58:05

58:05 Marcus FOLIGNO - 6:3

58:05

Minnesota právě vstřelila branku!
Jen, co Carey Price zamířil na střídačku, Max Pacioretty u střídaček špatně rozehrál a MARCUS FOLIGNO ze středního pásma táhlou střelou zápěstím zamířil do prázdné brány!

55:24

Canadiens vypálili z pravého kruhu a Devan Dubnyk nedokázal puk udržet. Hosté toho mohli využít, jenže k dorážce se nedostali a kotouč se najednou ocitl za bránou! Montreal kouše!

54:47

54:47 Brendan GALLAGHER - 5:3

54:47

Montreal právě vstřelil branku!
Tomáš Plekanec vyhrál vhazování v levém kruhu útočného pásma a BRENDAN GALLAGHER podél hrazení potáhl puk směrem vpřed. Poté na levém křídle předvedl krásnou stahovačku a z ostrého úhlu přes jednoho z hráčů Wild napřáhl ke střele zápěstím, která se na přední tyči od levé brusle Devana Dubnyka odrazila po ledě do brány! Překvapivý gól. Asistence: Tomáš Plekanec.

54:43

Michael McCarron v levém rohu útočného pásma zasedl puk a hra byla přerušena. Reklamní přestávka.

53:50

Phillip Danault se ocitl v pravém kruhu v tísni, přesto dokázal bekhendem posunout puk směrem na vzdálenější levou tyč, kde jeden z jeho spoluhráčů těsně nedosáhl na puk a do šance se nedostal.

53:04

Alex Galchenyuk na vrcholu levého kruhu pro vhazování vypálil od hrazení a jeho střela skončila v ochranné síti.

6:3

Branky a nahrávky: 5. Cullen (Reilly, Winnik), 5. Dumba, 16. Ennis (Cullen, Dumba), 33. Suter (M. Koivu, Mikael Granlund), 41. Spurgeon (M. Koivu, Mikael Granlund), 59. M. Foligno – 34. Gallagher (Hudon), 50. A. Shaw (Danault, Pacioretty), 55. Gallagher (Plekanec)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Dumba, Brodin, Olofsson, Reilly – Niederreiter, E. Staal (A), Kunin – Zucker, M. Koivu (C), Mikael Granlund – M. Foligno, Eriksson Ek, Stewart – Winnik, Cullen, Ennis. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Mete, S. Weber, Alzner, Jo. Benn, Davidson, Petry – Lehkonen, Drouin, Byron – Pacioretty (C), Danault, A. Shaw – Hudon, Plekanec (A), Gallagher (A) – Galchenyuk, McCarron, T. Mitchell. Hlavní trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Tim Peel, Ian Walsh. Čároví: Scott Driscoll, Bevan Mills

Diváci: 18924

04:46 MNS 1:0 Cullen (Reilly, Winnik)
04:56 MNS 2:0 Dumba
12:25 MTL 2 Danault, sekání
15:51 MNS 3:0 Ennis (Cullen, Dumba)