NHL

Los Angeles Kings – Toronto Maple Leafs

5:3

konec (3:0, 2:2, 0:1)

03.11.2017, 03:40 • Staples Center, Los Angeles • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.19 3.77 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání ve Staples Center v Los Angeles sledovalo 18 230 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (06:26:52)

Toronto Maple Leafs – 36 (9; 14; 13)
Dnešní utkání je tedy u konce a zisk dvou bodů slaví domácí. Los Angeles hrálo až do 38. minuty naprosto bezchybně a v pohodě kráčelo za vítězstvím, když vedlo 5:0. Jenže na konci druhé třetiny se Torontu dvěma góly podařilo snížit a zničehonic byl kanadský celek zpátky ve hře o bodový zisk. Ve 48. minutě pak Connor Brown přidal ještě třetí branku Maple Leafs, nicméně i přes drtivý tlak už se hostům nepodařilo dostat na dostřel. V závěru totiž Matthews nevyužil trestné střílení, čímž znemožnil potenciální obrovské drama.

59:38

Kopitar puk znovu vyvezl aspoň do středního pásma. Zakončovat následně mohl Pearson, nicméně ten už se nepokoušel o ohrožení prázdné brány.

59:16

Kotouč je až za prázdnou bránou hostujícího celku. Moc času už Torontu nezbývá.

58:41

58:41 Neproměněné trestné střílení Austona Matthews (TOR)

58:41

Veledůležitý zákrok Jonathana Quicka. Trestné střílení jel podle očekávání opět Auston Matthews, který tentokrát sáhl ke střele do horního rohu brány, avšak Quick zakončení nakonec nadzvedl lapačkou.

58:41

Jake Muzzin (LAK) teď pod tlakem posunul bránu a je nařízeno trestné střílení!

58:33

Ani jedno zakončení ze dvou teď z levého kruhu netrefilo bránu. Toronto má obrovský tlak.

58:07

Zakázané uvolnění Los Angeles.

57:58

Dvě střely byly zablokovány domácími obránci. Toronto se však drží v útočném pásmu.

57:44

Nepřesné zakončení z levé strany bylo tečováno do ochranné sítě. Vhazování se bude konat po pravici Jonathana Quicka.

57:01

Brána Toronta zůstává prázdná. Hosté mají šest hráčů v útočném pásmu.

56:40

Králové teď hodně dlouho drželi hru v útočném pásmu. Nakonec se Doughty odhodlal ke střele, nicméně ta letěla pouze do připraveného McElhinneye.

55:52

55:28

Hosté vyhazují kotouč až za bránu Jonathana Quicka.

5:3

Branky a nahrávky: 3. Amadio (Pearson), 5. Cammalleri (D. Brown, Kopitar), 20. Lewis (N. Shore, Cammalleri), 35. Toffoli (Pearson, Muzzin), 37. Toffoli (Kempe, Pearson) – 38. Matthews (TS), 40. Rielly (Matthews, Hyman), 48. Co. Brown (Gardiner, W. Nylander)

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, Martinez, MacDermid, Fantenberg – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown (A) – Pearson, Kempe, Toffoli – Cammalleri, N. Shore, Lewis – Andreoff, Laich, Amadio.

Toronto Maple Leafs: McElhinney (Andersen) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, Borgman, R. Polák, N. Zajcev – Hyman, Matthews, W. Nylander – J. van Riemsdyk, Marleau, Co. Brown – Komarov (A), Kadri, Kapanen – Bozak (A), Marner, M. Martin.

Rozhodčí: Schlenker, Hanson – Pancich, Knorr

Diváci: 18 230

02:34 LAK 1:0 Amadio (Pearson)
03:56 TOR 2 J. van Riemsdyk, sekání
04:58 LAK 2:0 Cammalleri (D. Brown, Kopitar)
05:39 LAK 2 Laich, sekání