DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc

3:4

po prodl. (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)

03.11.2017, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 16. kolo • Jakub Mahr, Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Tipsport: 1.62 5.2 3.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Karlovarští měli výborně rozehraný zápas s Olomoucí. Po druhé třetině vedli už 3:1 a to zásluhou Marka Pastyříka a Jana Tlačila. Jenže náskok ztratili kvůli Martinu Pěchovi a Michalu Smutnému. V prodloužení se hrálo vyrovnaně, ale gól se podařilo proměnit jen Filipu Paličkovi, a tak máme celkem nečekaného vítěze. Na počtenou se s vámi loučí Vlastimil Mourek s Jakubem Mahrem. (17:12:15)

61:08

Olomouc právě vstřelila branku!
Na několikátý pokus se trefuje až FILIP PALIČKA. Asistence: Miroslav Kuba.

60:01

Tato třetina se více podařila hostujícímu mužstvu. Za dvacet minut se jim povedlo dohnat dvoubrankovou ztrátu a dostat se do prodloužení. V 49. minutě se povedlo prostřelit domácího gólmana Martinu Pěchovi a v 55. minutě vstřelil branku Michal Smutný. Za okamžik startuje prodloužení.

60:00

59:19

Bernáth střílel ze středního pásma, jeho střela však minula olomouckou svatyni.

57:59

Hra se přesouvá ze strany na stranu, oba celky se snaží strhnou vedení na svou stranu.

56:45

Palička ujel obráncům do pravého kruhu, odkud střílel, s jeho střelou si však Grančarov poradil.

55:37

Holiš dělovkou od modré chtěl propálit Grančarova, ale jeho střela šla vedle.

54:01

Přání všech olomouckých hráčů se v tuto chvíli stalo realitou. Při kombinaci v útočném pásmu se podařilo domácího brankáře překonat MICHALU SMUTNÉMU a šance na výhru jsou znovu vyrovnané. Asistence: Dominik Hajšman.

53:33

Energetikům se nedaří udržet útočné pásmo.

52:16

Opět je odpískaná hra vysokou holí.

51:40

Šik prověřil střelou od modré Matouška, který nezklamal.

48:54

Chybnou rozehrávku Energie zachytil Tomaník, kterého střelu ještě Grančarov zkrotil, ale dorážku MARTINA PĚCHY už chytit nemohl. Asistence: Pavel Tomaník, Filip Palička.

48:11

Hoťkovi se nepodařilo proměnit tutovku, střela mu nesedla.

47:38

Je odpískána hra vysokou holí.

47:28

Klejna střílel z mezikruží, gól se mu však dát nepodařilo.

46:51

Domácím se dnes v přesilovkách nedaří prosadit.

3:4

Branky a nahrávky: 9. Pastyřík (Šik), 13. Pastyřík (Šik, Janata), 38. Tlačil (Chodounský) – 32. Tomaník (Pěcha, Rutar), 49. Pěcha (Tomaník, Palička), 55. Smutý (Hajšman), 62. Palička (Kuba)

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (Špírek) – Vodička, Vápeník, Pajk, Klejna, Bernáth, Hrůša, Kala, Brabec – Šik, Janata, Pastyřík, Bečka, Procházka, Horký, Hotěk, Chodounský, Tlačil, Petrov, Halberštát, Prošek

HC Olomouc: Matoušek (Schejbal) – Szturc, Rutar, Murla, Holiš, Smutný, Kuchař, Jelínek – Janků, Husták, Hajšman, Palička, Podlaha, Beier, Marek, Tomaník, Janečko, Pěcha, Machálek, Kuba

Rozhodčí: Svoboda – Rubáš, Malý