03.11.2017, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • 19. kolo • Martin Vavruša

Tipsport: 3.12 4.1 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Loučím se s Vámi a budu se těšit zase u dalších onlajnů z olomoucké Plecharény. (20:24:45)
Střely na branku – třetí třetina (celkem)
Olomouc – 9 (36)
Hradec Králové – 8 (19)
V poslední třetině se diváci přece jen gólu dočkali, i když jen jednoho, když se k dorážce do prázdné branky dostal Bruno Mráz. Hosté si poté připsali ještě několik nebezpečných akcí a mohli vyrovnat i v přesilové hře, Kohouti však těsný náskok ubránili a odolali i závěrečnému tlaku hostů, jež minutu před koncem odvolali brankáře.
Nejlepší hráči:
Branislav Konrád (OLO)
Patrik Rybár (HKM)

59:50

Strapáč mohl rozhodnout, ale z otočky puk netrefil přesně a Hradec Králové má poslední šanci vyrovnat.

59:40

Gregorc od modré nezamířil přesně.

59:00

Hosté odvolali brankáře.

58:58

Jakub Galvas opět jen posílá puk do středního pásma.

58:38

Olomouc posílá puk až k Rybárovi a odchází střídat.

58:00

Laš přihrál Knotkovi rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:53

Ofsajd hostů.

57:40

Škůrkovo nahození se otřelo o hranu Rybárova betonu a skončilo mimo branku.

56:31

Vyhození Hradce přejelo přes všechny čáry, ale u puku byl nejrychleji Cingel, zakázané uvolnění se proto nepíská.

55:56

Akci Královéhradeckých zastavuje ofsajd.

55:41

Herman při napadání najel do branky Rybára a posunul ji. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:04

Proti střele Džerinše měl Konrád zakrytý výhled, přesto se mu podařilo puk na poslední chvíli zastavit vyrážečkou.
Dnešní utkání sleduje 4143 diváků.

54:30

Ondrušek posílá puk přes všechny čáry. Domácí už jsou v plném počtu a píská se proto zakázané uvolnění.

53:59

Hosté se nepřesnou přihrávkou připravují o útočné pásmo.

53:31

Gregorc netrefil branku.

53:25

Bednář nastřelil jen domácího útočníka.

52:25

Koukal nastřelil jen Ondruška a puk končí ve středním pásmu.

52:19

Byl však faulován a hosté si tak zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za hákování si odsedí Kevin Sundher (OLO).

52:04

Cingel se natlačil před branku, ale místo zakončení ještě přihrával a nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

51:45

Puk skončil mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

51:32

Vlach nahodil do útočného pásma, kde byli jen hosté.

51:13

Po dalším pokusu Rybár raději přerušuje hru.

50:58

Ostřížek se probojoval ke střele, ale Rybár zasáhl betonem.

49:55

Střela Kukumberga končí v Konrádově lapačce.

49:17

Vlach se protlačil mezi královéhradeckými obránci, ale puk si poslal příliš daleko.

49:00

Škůrek zakládá akci u své branky.

48:40

48:40 Bruno MRÁZ - 1:0

48:40

Olomouc právě vstřelila branku!
Domácí otevírají skóre dnešního zápasu, když se puk odrazil k BRUNO MRÁZOVI, který ho pohotově poslal do prázdné branky. Asistence: Petr Strapáč, Lukáš Galvas.

47:38

Jarůšek se po chybě domácího obránce zmocnil puku a jel spolu s Bednářem do přečíslení dvou proti jednomu, prudkou střelou však našel jen Konrádovu hokejku.

47:07

Burian vystřelil mimo tři tyče.

46:38

Jakub Galvas se prokličkoval až mezi kruhy, ale neustál souboj s hostujícím obráncem a k zakončení se nedostal.

46:15

Herman posílá puk k Rybárovi a olomoucká formace odchází střídat.

45:42

Po střele Rosandiče se k puku dostal Bednář, ale Konrád si jeho střelu pohlídal.

45:13

Strapáč si nerozuměl se svým spoluhráčem a po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Konráda.

44:38

Hradec nepřešel přes střední pásmo a musí začínat opět od své branky.

44:10

Olomouc se osvobozuje.

43:48

Gregorcovu střelu od modré Konrád vyrazil.

43:37

Bednář poslal na Konráda pomalou střelu, kterou srazil jeden z domácích obránců.

43:00

Martin Vyrůbalík (OLO) si při snaze zastavit Jarůška počínal nedovoleně a odsedí si dvě minuty za podražení.

42:22

Vlach se dostal ke střele z těsné blízkosti Rybárovi branky, ale hostující brankář jeho pokus vyrazil.

42:10

Zakázané uvolnění Hradce Králové.

41:48

Jakubu Galvasovi se střela nepovedla. Jen o chvíli později skončila dvojice hráčů v brance. Vhazovat se bude před Rybárem.

41:37

Ondrušek netrefil branku.

40:47

Skladaného pokus z úhlu pouze proklouzal brankovištěm.

40:41

Knotkův bekhendový pokus skryl Rybár v lapačce.

40:15

Škůrkovo nahození skončilo mimo branku.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 19:45.
Střely na branku – druhá třetina (celkem)
Olomouc – 18 (27)
Hradec Králové – 4 (11)
Ani druhá třetina branku nepřinesla a obrázek hry se v mnohém podobal první části. Kohouti měli v prvních minutách ze hry o něco více, jedinou větší šancí Hradce Králové byl samostatný únik Jarůška, který ale kličkou do bekhendu Konráda nepřekonal. Poté hosté opět srovnali tempo hry a závěr patřil domácím. Oba brankaři ale zůstávají stoprocentní.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:36

Eberle tečoval nahození před branku přímo ke Knotkovi, který to ale zjevně nečekal a puk promáchl.

39:07

Vyrůbalíkova střela končí na zadním mantinelu.

39:00

Další pokus Jakuba Galvase srazil Rybár betonem a nakonec také přikryl puk pod lapačkou.

38:31

Po střele Jakuba Galvase se podařilo Strapáčovi vyšťourat puk mezi Rybárovými betony, bylo to ale až po přerušení hry. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

38:23

Burian tečoval Sundherovu střelu jen před Rybára, který puk okamžitě přikryl.

38:09

Ondrušek zasáhl jen Dragouna.

37:31

Škůrkova střela se otřela o brusle Knotka a skončila mimo branku.

36:51

Hradec Králové ihned vyhazuje přes všechny čáry.

36:46

Richard Jarůšek (HKM) si odsedí dvě minuty za sekání.

36:35

Eberleho střelu Rybár kryje.

36:11

Knotek nahodil bekhendem na branku, kde čekal Eberle, který se ale k dorážce nedostal.

35:29

David Buc vystřelil jen mimo branku.

35:08

Z protiútoku se Cingel natlačil před Konráda, ale ten nechal beton u bližší tyče a podržel svůj tým.

34:49

Bucova sražená střela se odrazila k Hermanovi, který byl ale dobře pokrytý a nedostal se k puku.

34:42

Zakázané uvolnění hostů.

34:28

Jakub Galvas nahodil z rohu kluziště a Rybár raději přerušil hru.

34:13

Lukáš Galvas se dokázal zbavit bránícího hráče a sjel si s pukem mezi kruhy. Jeho pokus však po teči skončil vysoko v ochranné síti.

34:01

Střela Lukáše Galvase minula branku.

33:43

Pokus o průnik Buce zastavilo postavení mimo hru.

33:29

Domácí zahráli puk vysokou holí a hra se stěhuje do středního pásma.

33:02

Červený nabízel puk před branku sjíždějícím spoluhráčům, Škůrek ale vrazil do přihrávky hůl a srazil puk za branku.

32:53

Strapáč zavezl puk do útočného pásma, ale tam o něj přišel.

32:25

Do třetice Sundher. Tentokrát se pokusil projet mezi domácími obránci, puk mu ale utekl a Rybár přerušil hru.

32:11

Opět to byl kanadský útočník, kdo zůstal sám před Rybárem, ale z blízka na něj nedokázal vyzrát.

31:52

Sundherovu střelu Rybár vyrazil.

31:10

Laš poslal naslepo přihrávku před branku, tam ale nebyl nikdo z domácích hráčů.

30:44

Hosté jsou vykázáni do středního pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

30:20

Vopelka hledal před brankou volného spoluhráče, do jeho nabídky, ale na poslední chvíli vložil hůl domácí hráč.

29:32

Na druhé straně mohl jet sám Mráz, ale puk dostal o kousek dál než potřeboval.

29:02

Bednář poslal na branku osamoceného Kukumberga, který ale vystřelil mimo tři tyče.

28:30

Hosté jsou již v plném počtu a mohou založit novou útočnou akci od své branky.

27:58

Hradec vyhazuje do středního pásma.

27:14

Domácí se nepřesnou přihrávkou sami připravili o útočné pásmo.

26:50

Dopředu vyrazil Červený, ale Laš ho u mantinelu zastavil.

26:38

Proti Škůrkově střele se Rybár stačil přesunout a puk skončil v jeho výstroji.

26:18

Vyrůbalíkovo nahození se před brankou několikrát odrazilo, zastavilo se ale jen o zadní mantinel.

26:04

Domácí si zahrají další přesilovku. Lukáš Vopelka (HKM) ztratil v útočném pásmu puk a při snaze vybojovat ho zpět zahákoval domácího útočníka.

25:31

Mráz se Strapáčem si vyměnili puk, do střely prvního jmenovaného, ale stačil vložit hůl vracející se obránce a puk skončil vysoko v ochranné síti.

24:48

Burianova střela se odrazila ke Skladanému, který se ale nestihl včas otočit, aby puk poslal do odkryté sítě.

24:36

24:27

Po druhém pokusu olomouckého obránce končí puk někde v Rybárově výstroji.

24:21

Jakub Galvas zamířil jen do boční sítě.

23:57

Knotek nahazuje do útočného pásma. Tam jsou ale jen hosté.

23:30

Střelu Hermana srazil obránce hostů za branku.

23:04

Bucovu střelu Rybár vyrazil.

22:42

Bucovi se nepodařilo vyhodit, ale puk se odrazil jen ke Škůrkovi.

22:34

Po další útočné akci hostů se puk odrazil před Konráda, který ho okamžitě přikryl lapačkou.

22:14

Ani napodruhé se Cingel nedostal ke střele a následně nepřesnou přihrávkou vrátil Hradec až k Rybárovi.

21:34

Cingel neprošel přes obránce, dopředu jdou domácí.

20:28

Jarůšek se dostal do samostatného úniku, ale Konráda kličkou do bekhendu nepřekonal!

20:18

Eberleho střelu zblokoval hostující hráč.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:52.
Střely na branku:
Olomouc – 9
Hradec Králové – 7
Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří měli i díky přesilové hře prvních pět minut převahu v držení puku, nebezpečnější šance si však nevytvořili. Hradec Králové poté srovnal tempo hry a v závěru třetiny si připsal několik zajímavých šancí, tu suverénně největší však měl na starost olomoucký Lukáš Galvas, který nedokázal dorazit puk do prázdné branky.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:59

Ještě v poslední vteřině se podařilo domácím vytvořit nebezpečný zmatek v brankovišti Rybára, na jehož konci se ke střele dostal sjíždějící Houdek, ale Rybár jeho pokus vyrazil ramenem.

19:46

Knotek nastřelil jen bránícího hráče.

19:32

Hostující obránce vyhodil puk z hrací plochy, stalo se tak však s odrazem o plexisklo a tak se pouze vhazuje před Rybárem.

18:55

Ostřížek poslal střílenou nahrávku Strapáčovi, který zasáhl jen beton Rybára. Puk se odrazil k Lukáši Galvasovi, který měl prázdnou snad polovinu branky, ale šanci trestuhodně zahodil!

18:20

Cibulskis nahazuje do útočného pásma, ale tam budou dříve domácí.

18:03

Útočnou akci Hradce Králové zastavuje postavení mimo hru.

17:12

Vyrůbalíkovo vyhození končí na střídačce domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

16:51

Jarůšek se pokusil vyjet zboku před Konráda, ale ten byl pozorný a puk přikryl pod lapačkou.

16:18

Olomouc posouvá puk do středního pásma.

15:41

Po střele Gregorce se puk odrazil před Konráda, ale domácí hráči zblokovali hůl oběma útočníkům, kteří se snažili dorážet.

14:56

Přesilovku si vyzkouší také hosté. Dvě minuty za podražení si odsedí Tomáš Houdek (OLO).

14:53

Hradec se teď i trochu se štěstím dostal s pukem před Konráda, když se puk odrazil od jednoho z domácích hráčů. Látal ale z první netrefil puk ideálně.

14:28

Střelu Pláňka srazil domácí útočník do ochranné sítě.

14:04

Obě strany si teď vyměnily několik nepřesností ve středním pásmu. Hradec Králově se nakonec přece jen dostal do útočného pásma.

13:31

Hradec Králové vyhazuje alespoň na zakázané uvolnění.

13:25

Nahození Jakuba Galvase Rybárovi vypadlo, ale Mráz se nestihl zorientovat, aby volný kotouč doklepl do sítě.

13:17

Ostřížkova nahrávka před branku neprošla.

12:25

Ondrušek pouze vyhodil až k Rybárovi a odchází střídat.

11:29

Červeného střelu zastavil domácí obránce.

10:09

Buc vystřelil tvrdě od modré a Rybárovi puk vypadl, poblíž byli ale nebyl nikdo z domácích útočníků.

09:21

Po akci Ostřížka a Mráze se dostal ke střele Strapáč, který ale ani na dvakrát Rybára nepřekonal.

08:48

Vydarený udržel pásmo pro Hradec Králové a nahodil vedle branky.

08:12

08:03

Nahrávku Jakuba Glavase vystihl hostující obránce.

07:46

Zakázané uvolnění Kohoutů. Vhazovat se bude před Konrádem.

07:30

Knotek hledal najíždějícího Eberleho, ale ten nezpracoval puk a hrát tak mohou hosté.

06:51

Cibulskis nastřelil jen domácího útočníka.

06:45

Vydareného nahození zkoušel před brankou tečovat Dragoun. Konrád přikryl puk lapačkou.

06:35

Olomoucký protiútok zastavuje postavení mimo hru.

06:10

Vopelka hledal před brankou volného spoluhráče, ale puk netrefil podle představ a našel jen Škůrka.

05:00

Na druhé straně se dostal ke střele Sundher, také Rybár svůj tým podržel.

04:52

Červený zkusil vystřelit z úhlu, Konrád byl pozorný.

04:26

Škůrkovu střelu tečoval Vlach mimo branku.

04:04

Ondrušek nahodil pouze mimo branku.

03:46

Škůrkovu střelu před brankou šikovně tečoval jeden z útočníků, ale Rybár byl včas na ledě a nenechal puk proskákat mezi svými betony.

03:21

Nepřesná přihrávka vyhání domácí z jejich útočného pásma.

02:55

Eberle Rybára mezi betony neprostřelil.

02:42

Vyrůbalík zakládá novou akci od své branky.

02:07

Hosté se osvobozují.

02:00

Mrázova střela na branku neprošla.

01:46

Olomouc si zahraje přeislovku. Petr Koukal (HKM) se snažil vydolovat u mantinelu puk, ale přitom podrazil Strapáče a odsedí si proto dvě minuty.

01:04

Po chybě Buriana se na puk dostal Bednář, ale jeho přihrávka na Látala neprošla.

00:46

Laš má puk za svou brankou.

00:12

Vyrůbalík vyrazil dopředu, ale za modrou čárou nepřesně přihrál a Hradec otáčí hru.

00:01

Hráči jsou na ledě. První třetina za malou chvíli začne.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, Houdek, L. Galvas, J. Galvas, Staněk – Laš, J. Knotek, Eberle – Burian, Sundher, Skladaný – Strapáč, Mráz, Ostřížek – R. Vlach, Herman, Buc.

Mountfield HK: Rybár (Pavelka) – Gregorc, Cibulskis, Graňák, Rosandić, Vydarený, Pláněk, F. Pavlík – Jarůšek, Dragoun, Köhler – Látal, Kukumberg, Berger – Červený, Koukal, Cingel – R. Pavlík, Džerinš, Vopelka.

Rozhodčí: Sýkora, Lacina – Frodl, Komárek.

Který z týmů si dokráčí pro vítězství tentokrát? Potvrdí Hradec Králové, že proti Olomouci se mu daří, nebo se Kohouti vzepnou a oplatí svému soupeři porážku z prvního zápasu? Utkání začíná v 18:00.