Vítěz: Švýcarsko
konec
11.08.2016, 16:44 • Martin Dvořák
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále (muži)
Vítěz: Švýcarsko
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (ženy) 13:30
Dvojskif lehké váhy - semifinále (ženy) 13:50
Dvojskif lehké váhy - semifinále (muži) 14:10
Čtyřka bez kormidelníka - semifinále (muži) 14:30
Osma - opravy (ženy) 14:50
Osma - opravy (muži) 15:00
Párová čtyřka - finále (muži) 15:12
Párová čtyřka - finále (ženy) 15:24
Dvojka bez kormidelníka - finále (muži) 15:44
Dvojskif - finále (ženy) 16:04
Dvojskif - finále (muži) 16:24
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále (muži) 16:44
Párová čtyřka - finále B (muži) 17:30
Dvojka bez kormidelníka - finále B (muži) 17:40
Dvojskif - finále B (ženy) 17:50
Dvojskif - finále B (muži) 18:00
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále B M 18:10
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (ženy) 18:20
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (muži) 18:40
Dvojka bez kormidelníka - finále C (ženy) 19:00
200m prsa - finále (muži) 03:03
100m volný styl - semifinále (ženy) 03:12
200m znak - semifinále (muži) 03:28
200m motýlek - finále (ženy) 03:54
100m volný styl - finále (muži) 04:03
200m prsa - semifinále (ženy) 04:11
200m polohový závod - semifinále (muži) 04:29
4 x 200 m volným stylem - finále (ženy) 04:55
50m volný styl - rozplavby (muži) 18:02
800m volný styl - rozplavby (ženy) 18:26
100m motýlek - rozplavby (muži) 19:16
200m znak - rozplavby (ženy) 19:36
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:25
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:00
Do 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:30
Do 56 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 64 kg - dopolední předkola (muži) 16:50
Do 69 kg - dopolední předkola (muži) 17:30
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) 18:30
Do 56 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) 22:45
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
1. ŠVÝCARSKO (Lucas Tramer, Simon Schürch, Simon Niepmann, Mario Gyr) 6:20,51
2. DÁNSKO (Jacob Barsoe, Jacob Larsen, Kasper Jörgensen, Morten Jörgensen) 6:21,97
3. FRANCIE (Franck Solforosi, Thomas Baroukh, Guillaume Raineau, Thibault Colard) 6:22,85
4. ITÁLIE (Stefano Oppo, Martino Goretti, Livio La Padula, Pietro Ruta) 6:25,52
5. NOVÝ ZÉLAND (James Lassche, Peter Taylor, Alistair Bond, James Hunter) 6:28,14
6. ŘECKO (Panagiotis Magdanis, Stefanos Ntouskos, Ioannis Petrou, Spyridon Giannaros) 6:36,47. (16:59:12)
CÍL
1500 m
1000 m
500 m
START
1. NOVÝ ZÉLAND (James Lassche, Peter Taylor, Alistair Bond, James Hunter)
2. DÁNSKO (Jacob Barsoe, Jacob Larsen, Kasper Jörgensen, Morten Jörgensen)
3. ŠVÝCARSKO (Lucas Tramer, Simon Schürch, Simon Niepmann, Mario Gyr)
4. ITÁLIE (Stefano Oppo, Martino Goretti, Livio La Padula, Pietro Ruta)
5. FRANCIE (Franck Solforosi, Thomas Baroukh, Guillaume Raineau, Thibault Colard)
6. ŘECKO (Panagiotis Magdanis, Stefanos Ntouskos, Ioannis Petrou, Spyridon Giannaros).
czechteam.info.