Irsko - Kanada

4:2

konec (1:0, 2:0, 0:1, 1:1)

11.08.2016, 16:00 • Skupina B • Kateřina Kovářová

Máme za sebou dnešní utkání. To lépe zvládli Irové a zaslouženě vyhráli 4:2. Kanaďané dnes nehráli úplně špatně, útok jim však dělal hlavně v první polovině utkání velké problémy. To je dnes ode mne vše, přeji příjemný zbytek dne. (17:33:52)

58:30

Vypadá to, že Irové dnešní zápas již vyhrají. Nyní jsou u míčku.

57:34

Kanaďané jsou stále aktivní a snaží se skórovat.

56:03

Irsko právě vstřelilo branku!
Tak to je velmi důležitá branka pro Iry. Ti už vedou opět o dvě branky. Prosadil se MICHAEL DARLING – 4:2!

54:27

Mark Pearson se pokoušel o srovnání stavu. Jeho střela byla ještě před brankou zablokována.

51:49

Kanaďané dávají všechny síly do útoku a chtějí vyrovnat stav utkání. Irové jsou pasivní v druhé části utkání.

49:52

Kanada právě vstřelila branku!
Máme zde snížení na rozdíl jedné branky. Svou druhou dnešní branku dává SCOTT TUPPER – 3:2.

49:46

Teď k tomu mají dobrou šanci. Kanaďané budou zahrávat trestný roh.

49:20

Před námi je posledních zhruba deset minut. Podaří se Kanaďanům utkání trochu zdramatizovat?

47:35

Matthew Sarmento vypálil na branku, trefil ovšem pouze bránícího hráče Irska.

45:56

Kanaďané ucítili šanci a snaží se snížit stav utkání. Irové však brání svou branku a nedají Kanadě nic zadarmo.

Začíná čtvrtá čtvrtina.

Konec třetí čtvrtiny.

44:06

Matthew Guest se snažil snížit stav utkání a vypálil na branku. David Harte však jeho střelu chytá.

43:07

Hraje se ve středu hřiště.

41:26

Oba reprezentační výběry posílají na hrací plochu nové síly. Do konce třetí čtvrtiny zbývá méně než čtyři minuty.