Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)

Rusko - Brazílie

14:7

konec (2:4, 2:0, 4:2, 6:1)

11.08.2016, 14:00 • Maria Lenk Aquatics Centre • Skupina A • Adam Lacek (@laci_17)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek olympijského dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (15:12:31)
Brazilky sice vstoupily do zápasu velmi dobře a po první čtvrtině dokonce vedly 4:2, poté ale Rusky začaly dirigovat tempo hry a deklasovaly domácí hráčky velkým rozdílem 14:7. Výborný výkon předvedla náhradní brankářka Anna Karnauchová.

Rusko si tak připisuje první dva body do tabulky základní skupiny A, Brazílie po druhém debaklu zůstává poslední.

Konečný výsledek:

Rusko – Brazílie 14:7
(2:4, 2:0, 4:2, 6:1)

Branky: 7., 13. a 23. Ivanovová, 5., 24. a 29. Prokofjevová, 20. a 28. Glyzinová, 26. a 30. Simanovičová, 15. Sobolevová, 22. Karimovová, 27. Timofjevová, 32. Borisovová – 5., 7., 22. a 31. Chiappiniová, 3. a 24. Ablaová, 2. Zablithová.

00:00

Zápas skončil.

00:26

Rusko právě vstřelilo branku!
Na zřejmě konečné skóre 14:7 upravuje necelou půl minutu před koncem střelou z velké dálky MARIA BORISOVOVÁ!

00:45

Chiappiniová útočila na další branku, opět rána z velké dálky tentokrát končí mimo tři tyče.

01:37

Brazílie právě vstřelila branku!
Brazilky se konečně prosazují a přidávají alespoň čestný gól v závěrečném dějstvím. Z velké dálky se trefuje kanonýrka IZABELLA CHIAPPINIOVÁ!

02:03

Domácí hráčky úplně rezignovaly a inkasují další gól! ANASTASIA SIMANOVIČOVÁ tentokrát uspěla v souboji s Chamorrovou!

02:41

Ze středu hřiště vypálila Anastasia Simanovičová, tentokrát ale Chamorrová ubránila svou svatyni.

03:22

Brazilská destrukce ve čtvrté čtvrtině pokračuje, Rusky střílí další branku! V početní výhodě se trefuje JEKATĚRINA PROKOFJEVOVÁ!

04:04

Penaltový hod NADĚŽDA GLYZINOVÁ v naprostém klidu proměňuje a Rusko tak přidává další branku!

04:04

Po faulu Gabriely Mantellatové budou házet Rusky penaltu.

04:52

Olga Gorbunovová stála na konci ruské kombinace v přesilovce, její pokus ovšem zastavila domácí brankářka.

05:05

Rusky mají možnost přidat další branku v početní výhodě.

05:49

Rusky přidávají další gól, kterým se už výrazně přibližují výhře v dnešním utkání! Střelou zblízka se trefuje ANNA TIMOFEJEVOVÁ!

06:32

Rusky zvyšují svůj náskok, střelou ze středu hřiště se prosazuje ANASTASIA SIMANOVIČOVÁ!