Nizozemsko - Indie

2:1

konec (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)

11.08.2016, 15:00 • Skupina B • Martin Augustin (@ogy_16)

Nizozemsko uhájilo v dramatickém závěru vítězství 2:1, když v posledních vteřinách úspěšně čelilo hned pěti trestným rohům v řadě. Právě po téhle standardní situaci dnes padly všechny tři góly. Nizozemce poslal do vedení ve 32. minutě Hofman, ale za Indy srovnal Vokkaliga. V závěrečné čtvrtině už mířil do černého jen Mink van der Weerden, který je tedy autorem vítězné trefy zápasu. (16:35:09)

60:00

Stockmann si připisuje klíčový zákrok, když zastavil střelu Ramandeepa Singha a tentokrát již zápas končí!

60:00

Pátý trestný roh Indů v řadě! Nizozemští fanoušci bučí.

60:00

Festival trestných rohů pokračuje! Nizozemci tentokrát srazili střelu soupeře.

60:00

Ano, do třetice šance pro Indy!

60:00

Ramandeep Singh trefuje jen bránícího Nizozemce, ale zřejmě přijde na řadu ještě jeden trestný roh!

60:00

Ramandeep Singh neprostřelil Stockmanna, který pak uhájil brankovou čáru i před dorážejícími Indy! Rozhodčí ale nařizují další trestný roh!

59:54

Indové si u videa vyreklamovali trestný roh! Mají tedy ještě jednu šanci odvrátit porážku!

59:54

Míček v zámezí. Na řadu přijde poslední rozehrávka Indie.

59:07

Poslední minuta, Indové se zoufale snaží vyrovnat. Nizozemci zataženi u svého brankoviště.

57:38

Gól nedali! Akashdeep Singh trefil protihráče a dorážejícímu Indovi skončil pod nohy Stockmann.

57:30

Indové budou zahrávat trestný roh. Dočkali se tak šance na vyrovnání!

56:30

Pozici posledního ve žlutém dresu přebral Vokkaliga.

55:58

Ramandeep Singh střídá Parattua a jde na hřiště v pozici falešného gólmana! Indové budou riskovat.

55:04

Začala poslední pětiminutovka utkání. Nizozemsko drží těsné vedení.

53:36

Nizozemsko vstřelilo branku!
Nizozemci teď měli obrovský tlak a z třetího trestného rohui v krátké sledu se již MINK VAN DER WEERDEN prosadil! Na jeho střelu tentokrát nestačil zareagovat ani výborný Parattu – 2:1.