Vítěz: Chorvatsko
konec
11.08.2016, 16:24 • Martin Dvořák
Dvojskif - finále (muži)
Vítěz: Chorvatsko
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (ženy) 13:30
Dvojskif lehké váhy - semifinále (ženy) 13:50
Dvojskif lehké váhy - semifinále (muži) 14:10
Čtyřka bez kormidelníka - semifinále (muži) 14:30
Osma - opravy (ženy) 14:50
Osma - opravy (muži) 15:00
Párová čtyřka - finále (muži) 15:12
Párová čtyřka - finále (ženy) 15:24
Dvojka bez kormidelníka - finále (muži) 15:44
Dvojskif - finále (ženy) 16:04
Dvojskif - finále (muži) 16:24
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále (muži) 16:44
Párová čtyřka - finále B (muži) 17:30
Dvojka bez kormidelníka - finále B (muži) 17:40
Dvojskif - finále B (ženy) 17:50
Dvojskif - finále B (muži) 18:00
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále B M 18:10
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (ženy) 18:20
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (muži) 18:40
Dvojka bez kormidelníka - finále C (ženy) 19:00
200m prsa - finále (muži) 03:03
100m volný styl - semifinále (ženy) 03:12
200m znak - semifinále (muži) 03:28
200m motýlek - finále (ženy) 03:54
100m volný styl - finále (muži) 04:03
200m prsa - semifinále (ženy) 04:11
200m polohový závod - semifinále (muži) 04:29
4 x 200 m volným stylem - finále (ženy) 04:55
50m volný styl - rozplavby (muži) 18:02
800m volný styl - rozplavby (ženy) 18:26
100m motýlek - rozplavby (muži) 19:16
200m znak - rozplavby (ženy) 19:36
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:25
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:00
Do 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:30
Do 56 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 64 kg - dopolední předkola (muži) 16:50
Do 69 kg - dopolední předkola (muži) 17:30
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) 18:30
Do 56 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) 22:45
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
1. CHORVATSKO (Martin Sinkovič, Valent Sinkovič) 6:50,28
2. LITVA (Mindaugas Griskonis, Saulius Ritter) 6:51,39
3. NORSKO (Kjetil Borch, Olaf Tufte) 6:53,25
4. ITÁLIE (Francesco Fossi, Romano Battisti) 6:57,10
5. VELKÁ BRITÁNIE (Jonathan Walton, John Collins) 7:01,25
6. FRANCIE (Hugo Boucheron, Matthieu Androdias) 7:02,06. (16:38:49)
CÍL
1500 m
1000 m
500 m
START
1. VELKÁ BRITÁNIE (Jonathan Walton, John Collins)
2. NORSKO (Kjetil Borch, Olaf Tufte)
3. CHORVATSKO (Martin Sinkovič, Valent Sinkovič)
4. LITVA (Mindaugas Griskonis, Saulius Ritter)
5. ITÁLIE (Francesco Fossi, Romano Battisti)
6. FRANCIE (Hugo Boucheron, Matthieu Androdias).
czechteam.info.