Vítěz: Gloverová, Stanningová (GBR)
konec
11.08.2016, 13:30 • Tomáš Kopecký
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (ženy)
Vítěz: Gloverová, Stanningová (GBR)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (ženy) 13:30
Dvojskif lehké váhy - semifinále (ženy) 13:50
Dvojskif lehké váhy - semifinále (muži) 14:10
Čtyřka bez kormidelníka - semifinále (muži) 14:30
Osma - opravy (ženy) 14:50
Osma - opravy (muži) 15:00
Párová čtyřka - finále (muži) 15:12
Párová čtyřka - finále (ženy) 15:24
Dvojka bez kormidelníka - finále (muži) 15:44
Dvojskif - finále (ženy) 16:04
Dvojskif - finále (muži) 16:24
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále (muži) 16:44
Párová čtyřka - finále B (muži) 17:30
Dvojka bez kormidelníka - finále B (muži) 17:40
Dvojskif - finále B (ženy) 17:50
Dvojskif - finále B (muži) 18:00
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále B M 18:10
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (ženy) 18:20
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (muži) 18:40
Dvojka bez kormidelníka - finále C (ženy) 19:00
200m prsa - finále (muži) 03:03
100m volný styl - semifinále (ženy) 03:12
200m znak - semifinále (muži) 03:28
200m motýlek - finále (ženy) 03:54
100m volný styl - finále (muži) 04:03
200m prsa - semifinále (ženy) 04:11
200m polohový závod - semifinále (muži) 04:29
4 x 200 m volným stylem - finále (ženy) 04:55
50m volný styl - rozplavby (muži) 18:02
800m volný styl - rozplavby (ženy) 18:26
100m motýlek - rozplavby (muži) 19:16
200m znak - rozplavby (ženy) 19:36
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:25
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:00
Do 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:30
Do 56 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 64 kg - dopolední předkola (muži) 16:50
Do 69 kg - dopolední předkola (muži) 17:30
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) 18:30
Do 56 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) 22:45
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Cíl
Cíl
1. Rasmussenová, Andersenová (DEN) 7:27.56 Q
2. Behrentová, Scownová (NZL) 7:29.67 Q
3. Boada Peirová, Centellesová (ESP) 7:30.79 Q
4. Čang, Miao (CHN) 7:30.90 Q
5. Hartmannová, Marchandová (GER) 7:39.79 Q
6. Koberová, Le Nepvouová (FRA) 7:44.81 Q
1500m
1000m
500m
500m
1. Čang, Miao (CHN)
2. Peirová, Centellesová (ESP)
3. Behrentová, Scownová (NZL)
4. Ramussenová, Andersenová (DEN)
5. Hartmannová, Marchandová (GER)
6. Koberová, Le Nepvouová (FRA)
Cíl
Cíl
1. Gloverová, Stanningová (GBR) 7:18.69 Q
2. Muellerová, Luczaková (USA) 7:20.93 Q
3. Persseová, Christowitzová (RSA) 7:24.03 Q
4. Beresová, Opreová (ROU) 7:29.20
5. A. Wierzbowská, M. Wierzbowská (POL) 7:39.12
6. Patelliová, Bertolasiová (ITA) 7:45.44
1500m
1000m
1000m
500m
Počasí dělá potíže závodníkům i organizátorům
1. semifinále
1. Beresová, Opreová (ROU)
2. Persseová, Christowitzová (RSA)
3. Gloverová, Stanningová (GBR)
4. Muellerová, Luczaková (USA)
5. A. Wierzbowská, M. Wierzbowská (POL)
6. Patelliová, Bertolasiová (ITA)
2. semifinále
1. Čang, Miao (CHN)
2. Peirová, Centellesová (ESP)
3. Behrentová, Scownová (NZL)
4. Ramussenová, Andersenová (DEN)
5. Hartmannová, Marchandová (GER)
6. Koberová, Le Nepvouová (FRA)