Vítěz: A. Govorov (UKR)
konec
11.08.2016, 18:02 • Martin Dvořák
50m volný styl - rozplavby (muži)
Vítěz: A. Govorov (UKR)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (ženy) 13:30
Dvojskif lehké váhy - semifinále (ženy) 13:50
Dvojskif lehké váhy - semifinále (muži) 14:10
Čtyřka bez kormidelníka - semifinále (muži) 14:30
Osma - opravy (ženy) 14:50
Osma - opravy (muži) 15:00
Párová čtyřka - finále (muži) 15:12
Párová čtyřka - finále (ženy) 15:24
Dvojka bez kormidelníka - finále (muži) 15:44
Dvojskif - finále (ženy) 16:04
Dvojskif - finále (muži) 16:24
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále (muži) 16:44
Párová čtyřka - finále B (muži) 17:30
Dvojka bez kormidelníka - finále B (muži) 17:40
Dvojskif - finále B (ženy) 17:50
Dvojskif - finále B (muži) 18:00
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále B M 18:10
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (ženy) 18:20
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (muži) 18:40
Dvojka bez kormidelníka - finále C (ženy) 19:00
200m prsa - finále (muži) 03:03
100m volný styl - semifinále (ženy) 03:12
200m znak - semifinále (muži) 03:28
200m motýlek - finále (ženy) 03:54
100m volný styl - finále (muži) 04:03
200m prsa - semifinále (ženy) 04:11
200m polohový závod - semifinále (muži) 04:29
4 x 200 m volným stylem - finále (ženy) 04:55
50m volný styl - rozplavby (muži) 18:02
800m volný styl - rozplavby (ženy) 18:26
100m motýlek - rozplavby (muži) 19:16
200m znak - rozplavby (ženy) 19:36
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:25
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:00
Do 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:30
Do 56 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 64 kg - dopolední předkola (muži) 16:50
Do 69 kg - dopolední předkola (muži) 17:30
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) 18:30
Do 56 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) 22:45
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
11rozp
1. Andrij Govorov (UKR) 21,49
2. Florent Manaudou (FRA) 21,72
3. Bruno Fratus (BRA) 21,93
4. Italo Duarte (BRA) 21,96
5. Simonas Bilis (LTU) 22,01
6. Krisztian Takacs (HUN) 22,12
7. Ari-Pekka Liukkonen (FIN) 22,25
8. Federico Bocchia (ITA) 22,54. (18:25:43)
10rozp
1. Nathan Adrian (USA) 21,61
2. Anthony Ervin (USA) 21,63
3. Ben Proud (GBR) a Santo Condorelli (CAN) oba 21,83
5. Kristian Gkolomeev (GRE) 21,93
6. Norbert Trandafir (ROU) 22,10
7. Kacumi Nakamura (JPN) 22,13
8. Matthew Abood (AUS) 22,47.
9rozp
8rozp
7rozp
6rozp
5rozp
4rozp
3rozp
2rozp
1rozp
1. rozplavba:
Djidagui Christian Nassif (CAF)
Sidni Hoxha (ALB)
Brave Lifa (MAW)
Mael Ambonguilat (GAB)
Frantz Dorsainvil (HAI)
Adam Viktora (SEY)
Nikolas Sylvester (VIN)
2. rozplavba:
Bourhan Abro (DJI)
Ahmed Abdelaziz Mohamed (SUD)
Albachir Mouctar (NIG)
Osman Kamara (SLE)
Emerric Kpegba (TOG)
Tindwende Thierry Sawadogo (BUR)
Dienov Andres Koka (CGO)
3. rozplavba:
Soule Soilihi Athoumane (COM)
Jules Bessan (BEN)
Amadou Camara (GUI)
Ibrahim Nishwan (MDV)
Dionisio li Augustine (FSM)
Shawn Dingilius-Wallace (PLW)
Pap D. Jonga (GAM)
Santisouk Inthavong (LAO)
4. rozplavba:
Billy Scott Irakoze (BDI)
Eloi Imaniraguha (RWA)
Forcados Samuel Opuakpo (NGR)
Hilal Hilal (TAN)
Farhan Farhan (BRN)
Joshua Tibatemwa (UGA)
Giordan Harris (MHL)
Olim Kurbanov (TJK)
5. rozplavba:
Lum Zhaveli (KOS)
Dulguun Batsaikhan (MGL)
Ahmed Attellesey (LBA)
Meli Malani (FIJ)
Maksim Inic (MNE)
Abdoul Niane (SEN)
Mohammad Rahman (BAN)
Abeku Jackson (GHA)
6. rozplavba:
Vahan Mkhitaryan (ARM)
Jordan Augier (LCA)
Cristian Quintero (VEN)
Geoffrey Cheah (HKG)
Mario Todorovic (CRO)
Shane Ryan (IRL)
Jose Quintanilla (BOL)
Anthony Barbar (LIB)
Oussama Sahnoune (ALG)
7. rozplavba:
Ali Khalafalla (EGY)
Yuri Kisil (CAN)
Jasper Aerents (BEL)
Erik Risolvato (PUR)
Federico Grabich (ARG)
Douglas Erasmus (RSA)
Renzo Tjon-A-Joe (SUR)
8. rozplavba:
Francois Heersbrandt (BEL)
Hexin Yu (CHN)
Aleksei Brianskii (RUS)
Filip Wypych (POL)
Odyssefs Meladinis (GRE)
Ziv Kalontarov (ISR)
Iii Bovell (TTO)
Zetao Ning (CHN)
9. rozplavba:
Frederick Bousquet (FRA)
Luca Dotto (ITA)
Damian Wierling (GER)
Cameron Mcevoy (AUS)
Vladimir Morozov (RUS)
Bradley Tandy (RSA)
Shinri Shioura (JPN)
Pawel Juraszek (POL)
10. rozplavba:
Matthew Abood (AUS)
Katsumi Nakamura (JPN)
Ben Proud (GBR)
Nathan Adrian (USA)
Anthony Ervin (USA)
Kristian Gkolomeev (GRE)
Santo Condorelli (CAN)
Norbert Trandafir (ROU)
11. rozplavba:
Federico Bocchia (ITA)
Krisztian Takacs (HUN)
Andrii Govorov (UKR)
Florent Manaudou (FRA)
Bruno Fratus (BRA)
Italo Duarte (BRA)
Ari-Pekka Liukkonen (FIN)
Simonas Bilis (LTU)
czechteam.info.