Vítěz: M. Phelps (USA)
konec
11.08.2016, 04:29 • Martin Dvořák
200m polohový závod - semifinále (muži)
Vítěz: M. Phelps (USA)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (ženy) 13:30
Dvojskif lehké váhy - semifinále (ženy) 13:50
Dvojskif lehké váhy - semifinále (muži) 14:10
Čtyřka bez kormidelníka - semifinále (muži) 14:30
Osma - opravy (ženy) 14:50
Osma - opravy (muži) 15:00
Párová čtyřka - finále (muži) 15:12
Párová čtyřka - finále (ženy) 15:24
Dvojka bez kormidelníka - finále (muži) 15:44
Dvojskif - finále (ženy) 16:04
Dvojskif - finále (muži) 16:24
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále (muži) 16:44
Párová čtyřka - finále B (muži) 17:30
Dvojka bez kormidelníka - finále B (muži) 17:40
Dvojskif - finále B (ženy) 17:50
Dvojskif - finále B (muži) 18:00
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále B M 18:10
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (ženy) 18:20
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (muži) 18:40
Dvojka bez kormidelníka - finále C (ženy) 19:00
200m prsa - finále (muži) 03:03
100m volný styl - semifinále (ženy) 03:12
200m znak - semifinále (muži) 03:28
200m motýlek - finále (ženy) 03:54
100m volný styl - finále (muži) 04:03
200m prsa - semifinále (ženy) 04:11
200m polohový závod - semifinále (muži) 04:29
4 x 200 m volným stylem - finále (ženy) 04:55
50m volný styl - rozplavby (muži) 18:02
800m volný styl - rozplavby (ženy) 18:26
100m motýlek - rozplavby (muži) 19:16
200m znak - rozplavby (ženy) 19:36
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:25
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:00
Do 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:30
Do 56 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 64 kg - dopolední předkola (muži) 16:50
Do 69 kg - dopolední předkola (muži) 17:30
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) 18:30
Do 56 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) 22:45
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Phelps (USA)
Lochte (USA)
Pereira (BRA)
Hagino (JPN)
Wallace (GBR)
Wang (CHN)
Fudžimori (JPN)
Heintz (GER). (04:44:03)
1. Michael Phelps (USA) 1:55,78
2. Ryan Lochte (USA) 1:56,28
3. Thiago Pereira (BRA) 1:57,11
4. Dan Wallace (GBR) 1:57,97
5. Hiromasa Fudžimori (JPN) 1:58,20
6. Ieuan Lloyd (GBR) 1:59,49
7. Andreas Vazaios (GRE) 1:59,54
8. Jeremy Desplanches (SUI) 2:00,38.
FINIŠ
150 m
100 m
50 m
START
1. Jeremy Desplanches (SUI)
2. Andreas Vazaios (GRE)
3. Thiago Pereira (BRA)
4. Ryan Lochte (USA)
5. Michael Phelps (USA)
6. Hiromasa Fudžimori (JPN)
7. Dan Wallace (GBR)
8. Ieuan Lloyd (GBR).
1. Kosuke Hagino (JPN) 1:57,38
2. Šun Wang (CHN) 1:58,12
3. Philip Heintz (GER) 1:58,85
4. Henrique Rodrigues (BRA) 1:59,23
5. Alexis Santos (POR) 2:00,08
6. Bradlee Ashby (NZL) 2:00,45
7. Eduardo Solaeche Gomez (ESP) 2:00,47
8. Simon Sjödin (SWE) 2:00,81.
FINIŠ
150 m
100 m
50 m
START
1. Eduardo Solaeche Gomez (ESP)
2. Simon Sjödin (SWE)
3. Kosuke Hagino (JPN)
4. Phililp Heintz (GER)
5. Henrique Rodrigues (BRA)
6. Šun Wang (CHN)
7. Alexis Santos (POR)
8. Bradlee Ashby (NZL).
Složení druhého semifinále:
1. Jeremy Desplanches (SUI)
2. Andreas Vazaios (GRE)
3. Thiago Pereira (BRA)
4. Ryan Lochte (USA)
5. Michael Phelps (USA)
6. Hiromasa Fudžimori (JPN)
7. Dan Wallace (GBR)
8. Ieuan Lloyd (GBR).