Vítěz: J. Rylov (RUS)
konec
11.08.2016, 03:28 • Martin Dvořák
200m znak - semifinále (muži)
Vítěz: J. Rylov (RUS)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (ženy) 13:30
Dvojskif lehké váhy - semifinále (ženy) 13:50
Dvojskif lehké váhy - semifinále (muži) 14:10
Čtyřka bez kormidelníka - semifinále (muži) 14:30
Osma - opravy (ženy) 14:50
Osma - opravy (muži) 15:00
Párová čtyřka - finále (muži) 15:12
Párová čtyřka - finále (ženy) 15:24
Dvojka bez kormidelníka - finále (muži) 15:44
Dvojskif - finále (ženy) 16:04
Dvojskif - finále (muži) 16:24
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále (muži) 16:44
Párová čtyřka - finále B (muži) 17:30
Dvojka bez kormidelníka - finále B (muži) 17:40
Dvojskif - finále B (ženy) 17:50
Dvojskif - finále B (muži) 18:00
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále B M 18:10
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (ženy) 18:20
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (muži) 18:40
Dvojka bez kormidelníka - finále C (ženy) 19:00
200m prsa - finále (muži) 03:03
100m volný styl - semifinále (ženy) 03:12
200m znak - semifinále (muži) 03:28
200m motýlek - finále (ženy) 03:54
100m volný styl - finále (muži) 04:03
200m prsa - semifinále (ženy) 04:11
200m polohový závod - semifinále (muži) 04:29
4 x 200 m volným stylem - finále (ženy) 04:55
50m volný styl - rozplavby (muži) 18:02
800m volný styl - rozplavby (ženy) 18:26
100m motýlek - rozplavby (muži) 19:16
200m znak - rozplavby (ženy) 19:36
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:25
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:00
Do 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:30
Do 56 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 64 kg - dopolední předkola (muži) 16:50
Do 69 kg - dopolední předkola (muži) 17:30
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) 18:30
Do 56 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) 22:45
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
1. Jevgenij Rylov (RUS) 1:54,45
2. Mitchell Larkin (AUS) 1:54,73
3. Jacob Pebley (USA) 1:54,92
4. Li Kuang-jüan (CHN) 1:55,92
5. Christian Diener (GER) 1:56,37
6. Masaki Kaneko (JPN) 1:56,78
7. Andrej Šabasov (RUS) 1:56,84
8. Corey Main (NZL) 1:58,08.
1. Ryan Murphy (USA) 1:55,12
2. Sü Ťia-jü (CHN) 1:55,66
3. Rjosuke Irje (JPN) 1:56,31
4. Jan-Philip Glania (GER) 1:56,53
5. Joshua Beaver (AUS) 1:56,57
6. Leonardo De Deus (BRA) 1:57,67
7. Jakov Toumarkin (ISR) 1:58,63
8. Hugo Gonzalez de Oliveira (ESP) 1:59,08.