Den první (muži)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (ženy) 13:30
Dvojskif lehké váhy - semifinále (ženy) 13:50
Dvojskif lehké váhy - semifinále (muži) 14:10
Čtyřka bez kormidelníka - semifinále (muži) 14:30
Osma - opravy (ženy) 14:50
Osma - opravy (muži) 15:00
Párová čtyřka - finále (muži) 15:12
Párová čtyřka - finále (ženy) 15:24
Dvojka bez kormidelníka - finále (muži) 15:44
Dvojskif - finále (ženy) 16:04
Dvojskif - finále (muži) 16:24
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále (muži) 16:44
Párová čtyřka - finále B (muži) 17:30
Dvojka bez kormidelníka - finále B (muži) 17:40
Dvojskif - finále B (ženy) 17:50
Dvojskif - finále B (muži) 18:00
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále B M 18:10
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (ženy) 18:20
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (muži) 18:40
Dvojka bez kormidelníka - finále C (ženy) 19:00
200m prsa - finále (muži) 03:03
100m volný styl - semifinále (ženy) 03:12
200m znak - semifinále (muži) 03:28
200m motýlek - finále (ženy) 03:54
100m volný styl - finále (muži) 04:03
200m prsa - semifinále (ženy) 04:11
200m polohový závod - semifinále (muži) 04:29
4 x 200 m volným stylem - finále (ženy) 04:55
50m volný styl - rozplavby (muži) 18:02
800m volný styl - rozplavby (ženy) 18:26
100m motýlek - rozplavby (muži) 19:16
200m znak - rozplavby (ženy) 19:36
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:25
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 00:00
Do 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:30
Do 56 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 64 kg - dopolední předkola (muži) 16:50
Do 69 kg - dopolední předkola (muži) 17:30
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) 18:30
Do 56 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) 22:45
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
1. Fraser (AUS) -8
2. Delaet (CAN) -5
2. Stenson (SWE) -5
4. Pieters (BEL) -4
4. Bourdy (FRA) -4
4. Rose (GBR) -4
4. Cabrera (ESP) -4
9. An (KOR) -3
9. Colsaerts (BEL) -3
11. Manassero (ITA) -2
11. Kuchar (USA) -2
11. Kaymer (GER) -2
11. Pan (TPE) -2
11. Garcia (ESP) -2
1. Fraser (AUS) -8 (18)
2. Delaet (CAN) -5 (18)
3. Pieters (BEL) -4 (18)
3. Rose (GBR) -4 (12)
3. Stenson (SWE) -4 (11)
Další tři mají -3, s -2 registrujeme šest golfistů.
1. Fraser (AUS) -7 (17)
2. Delaet (CAN) -5 (18)
3. Pieters (BEL) -4 (18)
3. Kaymer (GER) -4 (12)
3. Rose (GBR) -4 (5)
6. An (KOR) -3 (18)
6. Lingmerth (SWE) -3 (14)
6. Hend (AUS) -3 (9)
Vítěj zpátky, golfe! To hlásá oficiální olympijský účet na twitteru. A my se můžeme jen přidat.
1. Fraser (AUT) -5 (11)
2. Delaet (CAN) -4 (15)
2. Pieters (BEL) -4 (12)
2. Kofstad (NOR) -4 (11)
2. Lingmerth (SWE) -4 (10)
7. Kaymer (GER) -3 (7)
7. An (KOR) -3 (14)
12:30 Adilson Da Silva (BRA), Gramah Delat (CAN), Byeonghun An (KOR)
12:41 Padraig Harrington (IRL), Matteo Manassero (ITA), Danny Lee (NZL)
12:52 Kiradech Aphibarnrat (THA), Gavin Green (MAS), Thomas Pieters (BEL)
13:03 Julien Quesne (FRA), Marcus Fraser (AUS), Šingo Katajama (JPN)
13:14 Nicolas Colsaerts (BEL), Jeunghun Wang (KOR), Espen Kofstad (NOR)
13:25 Felipe Aguilar (CHI), Danny Chia (MAS), Soren Kjeldsen (DEN)
13:41 Fabian Gomez (ARG), David Lingmerth (SWE), Jose-Filipe Lima (POR)
13:52 Rodolfo Cazaubon (MEX), Bernd Wiesberger (AUT), Brandon Stone (RSA)
14:03 Danny Willett (GBR), Matt Kuchar (USA), Haotong Li (CHN)
14:14 Bubba Watson (USA), Martin Kaymer (GER), Anirban Lahiri (IND)
14:25 Jaco van Zyl (RSA), Mikko Ilonen (FIN), David Hearn (CAN)
14:36 Gregory Bourdy (FRA), Fabrizio Zanotti (PAR), C.T. Pan (TPE)
14:47 Juta Ikeda (JPN), Roope Kakko (FIN), Miguel Tabuena (PHI)
15:03 Ashun Wu (CHN), Nino Bertasio (ITA), Scott Hend (AUS)
15:14 Joost Luiten (NED), Ricardo Gouveia (POR), Siddikur Rahman (BAN)
15:25 Sergio Garcia (ESP), Patrick Reed (USA), Emiliano Grillo (ARG)
15:36 Thorbjorn Olesen (DEN), Alex Čejka (GER), Ryan Fox (NZL)
15:47 S.S.P. Chawrasia (IND), Seamus Power (IRL), Wen-Tang Lin (TPE)
15:58 Rickie Fowler (USA), Justin Rose (GBR), Jhonattan Vegas (VEN)
16:09 Henrik Stenson (SWE), Jaidee Thongchai (THA), Rafael Cabrera Bello (ESP)