4:1
konec (1:0, 2:0, 1:1)
11.10.2015, 02:30 • United Center, Chicago • Jakub Kudláč
Tipsport: 2.16 3.8 3.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.16 - 3.8 - 3.0
Chicago Blackhawks – New York Islanders
4:1
konec (1:0, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 5. van Riemsdyk (Kane, Panarin), 26. Panarin (Kane), 37. Kane (van Riemsdyk, Panarin), 56. Seadbrook (Teravainen, Shaw) – 59. Clutterbuck
Karty:
Neproměněná penalta:
Chicago Blackhawks:
Darling (Crawford) – Hjalmarsson, Keith, Seadbrook, Svedberg, Daley, Van Riemsdyk – Hossa, Toews, Teravainen – Kane, Anisimov, Panarin – Tichonov, Garbutt, Bickell – Shaw, Krugel, Desjardins
Náhradníci:
Trenér:
New York Islanders:
Berube (Greiss) – Boychuk, Leddy, Haminic, de Haan, Židlický, Strait – Strome, Tavares, Lee – Okposo, Nielsen, Bailey – Kuljomin, Grabovski, Nelson – Clutterbuck, Cizikas, Martin
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Rehman, Ronney – Amell, Devorski
Diváci: 21 392
1. třetina | ||||
04:07 | ||||
18:27 | ||||
19:08 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:53 | ||||
27:05 | ||||
29:29 | ||||
36:25 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:04 | ||||
53:55 | ||||
55:27 | ||||
57:38 | ||||
58:55 | ||||
Konec |
Boston – Montreal 01:00 2:4
Toronto – Ottawa • po s.n. (1:2) 01:00 4:5
Washington – New Jersey 01:00 5:3
Nashville – Edmonton 01:00 2:0
Carolina – Detroit 01:10 3:4
Florida – Philadelphia 01:15 7:1
NY Rangers – Columbus 01:20 5:2
Minnesota – St. Louis 02:00 3:2
Chicago – NY Islanders 02:30 4:1
Colorado – Dallas 03:00 6:3
Vancouver – Calgary • po prodl. 04:00 2:3
Arizona – Pittsburgh 04:00 2:1
San Jose – Anaheim 04:45 2:0
Hvězda Praha – Kadaň 10:00 6:1
Kobra – Tachov 10:00 4:0
Jablonec – Žďár n/S 10:15 3:2
Val.Meziříčí – Prostějov 10:30 1:3
Chrudim – Písek 11:00 0:6
Třebíč – Frýdek-M. 12:30 3:2
Krkonoše – Poděbrady 13:00 4:3
Kolín – Příbram 13:15 12:0
Technika Brno – HC Karviná 14:00 4:3
Třemošná – PZ Kladno 16:00 3:4
Jindř. Hradec – Tábor 16:30 3:10
Litoměřice – Most 16:45 3:1
Karlovy Vary B – Ústí n/L • po s.n. 17:00 2:3
SHK Hodonín – HC Šumperk 17:30 5:3
HC Karviná – Poruba 10:00 2:4
Uničov – SHK Hodonín 10:20 1:14
PZ Kladno – Ústí n/L 11:00 3:6
Letňany – Karlovy Vary B 11:00 6:2
Havlíčkův Brod – HC Boskovice 11:00 15:0
Přerov – Warriors Brno • po s.n. 12:15 3:2
Hvězda Praha – Most 12:30 3:5
Klášterec nO – Kobra 13:00 6:5
Tábor – Chrudim 14:00 1:4
Prostějov – Uh.Brod 14:45 5:4
Krkonoše – V.Popovice 15:00 8:5
Kolín – Jindř. Hradec 16:15 6:2
Opava – Vsetín 17:00 7:4
Písek – Třebíč • po s.n. 18:50 3:2
Havířov – Frýdek-M. 19:00 7:3
57:38
53:55
46:04
29:29
27:05
19:08
18:27