11.10.2015, 02:30 • United Center, Chicago • Jakub Kudláč

Tipsport: 2.16 3.8 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji úspěšný den, popřípadě pěkný zbytek noci. Na počtenou! (05:30:37)
Československá stopa v utkání:

Marek Židlický (NYI): Žádný bod, +/- 0, 4 trestné minuty, 1 hit, čas na ledě 16:16.

Marián Hossa (CHI): Žádný bod, +/- 0, žádné trestné minuty, 6 střel, 2 hity, čas na ledě 18:51.

1. Artěmij Panarin (CHI): 1+2, +/- +2, 2 střely, jeden hit, čas na ledě 17:44.

2. Patrick Kane (CHI): 1+2, +/- +2, 7 střel, čas na ledě 19:24.

3. Scott Darling (CHI): 29 zásahů, jeden inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 96,6%.

Čtvrtá hvězda (dle komentátora):
Trevor van Riemsdyk (CHI): 1+1, +/- +2, jedna střela, 2 hity, čas na ledě 19:36.
Střely: 34:29 (11:12, 11:13, 12:4)

Diváci: 21 392

Oprava asistence: u první branky Chicaga z 5. minuty byla druhá nahrávka místo Daleyovi připsána Panarinovi.

5. van Riemsdyk (Kane, Panarin)
Zápas je u konce, domácí Blackhawks nakonec vítězí 4:1 a splnili tak roli favorita. Nutno podotknout, že Chicago bylo po většinu utkání opravdu lepším celkem a především v početních výhodách se obrana Islanders skoro nemohla bránit.

59:38

Cal CLUTTERBUCK - 4:1

58:55

Islanders právě vstřelili branku!
Přece jenom se podařilo Islanders snížit, a to v oslabení. Na obranné modré čáře obral soupeře o puk CAL CLUTTERBUCK, projel celé hřiště a z prostoru mezi kruhy prostřelil Darlinga. Bez asistence.

58:09

Opět Blackhawks rozjeli svůj kolotoč, na jehož konci střílel Teravainen, avšak jen do hrudi muže v masce.

57:38

Na trestnou lavici opět putuje Marek Židlický (NYI), který soupeře zasáhl hokejkou do obličeje.

56:40

O osudu utkání troufnu si říci je jasno, aktuálně se hraje zase před brankou Berubeho.

Brent SEADBROOK - 4:0

55:27

Chicago právě vstřelilo branku!
Tato obrovská šance v podání dvojnásobné přesilovky trvající dvě minuty je zužitkována. Na kruh dostal nabito BRENT SEADBROOK a dělovku z první umístil přesně k tyči. Asistence: Teuvo Teravainen a Andrew Shaw.

54:47

Berube zatím kryl jednu střelu, nyní se vhazuje po jeho levici.

53:55

Dorážet do prázdné branky mohl domácí Bickell, avšak byl nekompromisně sejmut Markem Židlickým, který sice zabránil jistému inkasování, ale je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Zároveň je ale za nesportovní chování potrestán na 2+10 minut Tavares, který odešel rovnou do kabiny. Chicago tak bude hrát celé dvě minuty pět na tři!

52:44

Islanders se snaží ještě o dramatizaci zápasu, zatím ale na Darlinga recept hledají marně.

51:07

Hossa v přečíslení hledal ještě najíždějícího Kaneho, ten však místo puku dopravil do sítě sebe.

4:1

Branky a nahrávky: 5. van Riemsdyk (Kane, Panarin), 26. Panarin (Kane), 37. Kane (van Riemsdyk, Panarin), 56. Seadbrook (Teravainen, Shaw) – 59. Clutterbuck

Chicago Blackhawks: Darling (Crawford) – Hjalmarsson, Keith, Seadbrook, Svedberg, Daley, Van Riemsdyk – Hossa, Toews, Teravainen – Kane, Anisimov, Panarin – Tichonov, Garbutt, Bickell – Shaw, Krugel, Desjardins

New York Islanders: Berube (Greiss) – Boychuk, Leddy, Haminic, de Haan, Židlický, Strait – Strome, Tavares, Lee – Okposo, Nielsen, Bailey – Kuljomin, Grabovski, Nelson – Clutterbuck, Cizikas, Martin

Rozhodčí: Rehman, Ronney – Amell, Devorski