5:2

konec (3:0, 1:0, 1:2)

11.10.2015, 01:20 • Madison Square Garden, New York • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.04 3.8 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:04:37)
Československá stopa v utkání:
Čeští, ani slovenští hokejisté do utkání nezasáhli.

Utkání sledovalo 18 006 diváků.
Utkání je u konce a Madison Square Garden aplauduje domácím hokejistům. New York Rangers porazili ve výborném utkání Columbus Blue Jackets 5:2. Ve třetí třetině jsme viděli tři góly, ten první dali domácí, když hned v úvodu propálil McElhinneyho Stepan. Pak konečně přišly chvíle i pro hosty, když Johansen a Jenner dostali hrozivé skóre do alespoň o něco lepší podoby. Na víc to ale nestačilo. New York tak pokračuje v perfektním vstupu do sezóny a po třech zápasech má plný počet bodů. Columbus je naopak stále na nule.

59:28

Domácí se ještě jednou vydali do brejku, Lindberg si zprava najel na střed a z mezikruží vyslal nepříjemnou ránu na McElhinneyho. Ten chytil.

58:35

Johansen se sice zvládl uvolnit a přihrát před branku, tam ale stál pouze Girardi a ten zvládl celou akci pohlídat.

58:00

Jsou tu poslední dvě minuty třetí třetiny a s největší pravděpodobností i zápasu.

56:38

Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Lundqvista.

56:08

Domácí tým je v plném počtu.

55:55

Dubinsky zvládl protlačit přihrávku kolem tyčky na Johnsona, jenže ten nevystřelil dostatečně rychle a Lundqvist se zvládl přemístit. Tohle byla velice slušná šance na další snížení.

55:03

Už to vypadalo, že domácí čtveřice bude rozebrána a na Lundqvista zamíří další střela, hosté to ale překombinovali a prakticky sami se zbavili pásma.

54:08

Columbus bude navíc pokračovat v přesilové hře, neboť dvě minuty za nesportovní chování vyfasoval Ryan McDonagh.

Boone JENNER - 5:2

54:08

Columbus právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovku a snižují na 5:2. Savardovu střelu sice Lundqvist vyrazil, jenže clonící BOONE JENNER dokázal doslova propasírovat puk pod jeho betonem. Ten se zastavil několik centimetrů za brankovou čárou. Asistence: David Savard.

53:23

New York ale téměř okamžitě po buly vyhazuje přes všechny čáry.

5:2

Branky a nahrávky: 2. Lindberg (Hayes), 6. Lindberg (Miller, Stalberg), 6. Moore (Stoll, Yandle), 40. Brassard (Boyle, Yandle), 42. Stepan (Kreider, Stalberg) – 45. Johansen (Tjutin, Foligno), 55. Jenner (Savard)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh (C), Boyle, Staal, Klein, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Hayes, Stepan, Kreider – Stalberg, Lindberg, Miller – Glass, Stoll, Moore. Trenér: Alain Vigneault.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (41. McElhinney) – Savard, Murray, Johnson, Tjutin, Prout, Connauton – Foligno (C), Johansen, Saad – Bourque, Dubinsky, Jenner – Atkinson, Karlsson, Hartnell – Boll, Campbell, Calvert. Trenér: Todd Richards.

Rozhodčí: Furlatt, Jackson – Driscoll, McElman

Diváci: 18 006