4:1

konec (1:0, 1:1, 2:0)

11.10.2015, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 2.0 4.3 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Leo Gudas, tréner hostí: Urobili sme dnes veľa faulov na to, aby sme tu mohli vyhrať, alebo bodovať. Po góle na 1:1 sme opäť rýchlo inkasovali a to nás položilo.

Jerguš Bača, asistent trénera domácich: Vedeli sme že sem príde húževnatý súper, ktorý výborne bráni. Dokázali sme si vytvoriť množstvo šancí a nakoniec tam tie góly padli. Toto víťazstvo nás veľmi teší a posúva nás v tabuľke vyššie. (19:26:31)
Práve prichádzajú obaja tréneri na pozápasovú tlačovku, prinesieme Vám tak ich slová ohľadom priebehu zápasu a pozápasové hodnotenie.
V poslednej tretej tretine sa podarilo domácim streliť dva góly a vyhrávajú tak tento zápas pomerom 4:1! Sledovali sme zaujímavý a bojovný zápas, aktívnejšie však hrali dnes domáci hokejisti a tak zaslúženie vyhrali!

Ostaňte ešte s nami, o malú chvíľu Vám ešte prinesieme ohlasy oboch trénerov!

59:50

Zápas sa už len dohráva, Žilina získava v domácom prostredí všetky body!

59:36

Žilina dala gól!

Domácim hokejistom sa podarilo zachytiť puk vo svojom pásme, rýchly vyrazili do protiútoku, puk dostal na hokejku RASTISLAV KONEČNÝ a ten poslal puk do prázdnej bránky hostí – 4:1!
Asistencia: Václav Stupka.

59:01

Prebieha posledná minúta poslednej tretej tretiny!

58:30

Buly napokon vyhrali hostia a rozbiehajú svoj záverečný tlak pred bránkou domácich, bránka hostí je prázdna, Rybár je na striedačke!

58:25

Oddychový čas hostí! Hostia získali buly v útočnom buly a pripravujú sa na power-play!

58:25

Slabšia strela spoza kruhov nenarobila Tomekovi žiadne problémy a puk schoval do svojej lapačky.

58:02

Do konca poslednej tretej tretiny ostávajú približne už len dve minúty, domáci tím vyhráva o dva góly a obraz hry nasvedčuje, že tri body dnes ostanú v Žiline.

57:42

Hrehorčák dostáva osobný trest na 10 minút za nešportové správanie! Vidíme však klasickú hru 5 na 5!

57:35

Až teraz získavajú hostia puk a dokázali sa aj usadiť v útočnom pásme. Domáci ich však do ničoho nebezpečného nepúšťajú.

57:00

Domáci fanklub hlasito povzbudzuje domácich hokejistov, pridávajú sa aj diváci na tribúne. Záver poslednej tretej tretiny sa už začal, pri puku sú stále domáci hokejisti.

56:35

Momentálne sme svedkami veľkého tlaku domácich hokejistov, vidíme nebezpečné strely, štvrtý gól do bránky hostí však nie a nie padnúť!

56:00

Teraz sme boli svedkami hneď niekoľkých nebezpečných strieľa na bránku hostí, puk po strele domáceho hráč len tesne minul pravú tyčku!

55:25

Domáci predviedli rýchly prechod do útočného pásma, následne prišla aj nebezpečná strela na Rybára, puk však len tesne minul bránku hostí!

55:00

Piešťany získali puk a prebojovali sa aj do útočného pásma, prep postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku sa však hra presúva do stredného pásma.

54:30

Domáci rozbehli kolotoč pred bránkou hostí, presne zakončiť sa im však nedarí. Pomaly tu už je samotný záver poslednej tretej tretiny.

4:1

Branky a nahrávky: 11. Švec (TS), 31. Ježek (Drábek, Drevenák), 42. Drevenak (Drábek), 60. Konečný (Stupka) – 30. Balej (Brancis)

MsHK Žilina: Tomek (Cibuľa) – Grman (A), Kurali, Makovský, Novotný, Leško, Brejčák, Niník, Bajaník – Ri. Huna, Ró. Huna, Švec – Konečný, Valášek, Stupka (A) – Drábek, Ježek, Drevenák (K) – Kubiš, Schroner, Lipovský.

ŠHK 37 Piešťany: Rybár (Košarišťan) – Filip, Hluch, Brňák, Svetlík, Hudec, Gipters, Krotov – Šimíček, Belluš, Hudec – Ručkay, Holovič, Valo – Kučera, Brancis, Balej – Hrehorčák, Tomčák, Tibenský

Rozhodčí: Lauff – Rovenský, Kollár