3:2

konec (1:0, 0:0, 2:2)

11.10.2015, 17:00 • Dávid Lech sk

Tipsport: 1.65 4.8 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vložený zápas I. ligy líder z Nových Zámkov napokon zvládol, keď si na svoje konto pripísal tri body po tom, čo zdolal nepríjemných slovenských reprezentantov do dvadsať rokov po urputnom boji najtesnejším rozdielom 3:2 a na líderskej pozícii má pred druhým Bardejovom už päťbodový náskok so ziskom 29 bodov a skóre 44:20. (19:16:10)

59:59

Za rovnaký priestupok na lavicu hanby odchádza domáci zadák Martin Baron, ktorý sa pochytil s útočník druhej formácie SR 20 Briestenským.

59:59

V závere zápasu neuniesol emócie Dominik Briestenský, ktorý je sekundu pred koncom stretnutia vylúčený za údery.

59:33

Domáci gólman Šinkovič nechtiac poslal puk pri rozohrávke za mantinel, za čo si vyslúžil dvojminútový trest. Posledných 27 sekúnd pre hostí spraviť niečo s výsledkom.

58:00

V závere zápasu je o čo hrať. Slovenská "dvadsiatka" má k dispozícii posledné dve minúty na to, aby dokázala vyrovnať a zápas doviedla do predĺženia.

56:47

HC Nové Zámky dali gól!
A duel na stranu Nových Zámkov strháva Luka Bašič! Nové Zámky 193 sekúnd pred koncom duelu vedú o jeden gól.

54:56

V záverečných piatich minútach duelu sa máme na čo tešiť. Do konca stretnutia ostáva päť minút a stav je nerozhodný 2:2!

52:22

Dlho sa ale hostia z vedenia neradovali. Po tridsiatich sekundách je opäť vyrovnané. Tentoraz sa na strane Nových Zámkov v oslabení presadil bek Michal Šiška. Gólovú prihrávku pri jeho góle si do štatistík pripísal Martin Koutník.

52:17

Na trestnú lavicu teraz putuje hráč Nových Zámkov, ktorý sa dopustil sekania.

51:52

HK Orange 20 dalo gól!
A hostia sa ujímajú vedenia! Strelecky sa dokázal presadiť Patrik Koch, ktorý zužitkoval prihrávku Dominika Nováka. SR 20 prekvapujúco vedie!

47:48

Obaja súperi sa snažia strhnúť vedenie na svoju stranu, no brankári podávajú zatiaľ veľmi dobré výkony a predovšetkým hosťujúci gólman Dávid Hrenák sa v bránkovisku má čo obracať.

45:12

Na tretí gól v zápase diváci na štadióne zatiaľ márne čakajú. Oveľa aktívnejší sú na ľade ale domáci, ktorí po dvoch tretinách vyhrávali na strely 24:12.

42:19

Zápas po góle hostí dostane s určitosťou úplne iný náboj. Ak chcú Nové Zámky uspieť, budú sa musieť snažiť o čo najrýchlejšie strelenie gólu, v závere stretnutia to už nebudú mať také ľahké.

41:17

To už ale neplatí. Jakub SUKEĽ po spolupráci s Dominikom Briestenským otvára strelecký účet hostí a od 42. minúty sa začína odznova!

40:20

A tretia tretina dnešného stretnutia sa začína. Nové Zámky vykorčuľujú do poslednej dvadsaťminútovky za stavu 1:0.