3:1
konec (0:1, 2:0, 1:0)
27.02.2015, 17:30 • Lužniki Palace of Sports • Michal Luxa (@MisakMispulin)
Tipsport: 1.77 4.0 4.02 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.77 - 4.0 - 4.02
Dynamo Moskva – Lokomotiv Jaroslavl
3:1
konec (0:1, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 24. Mosaljov, 24. Bryjukvin (Daugavins), 49. Gorovikov (Mosaljov, Robinson) – 2. Thörnberg (Loktjonov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Dynamo Moskva:
Lazušin (Šaryčenkov) – Robinson, D. Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Osipov, Mironov, Novák – Těreščenko, Kokarev (A), Mosaljov – Cvetkov, Volkov, Karsums – Gorovikov (C), Daugavins, Bryjukvin – Glazačev, Sojin (A), Sopin – Majorov.
Náhradníci:
Trenér:
Lokomotiv Jaroslavl:
Kolesnik (Sanford) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Ljubuškin, Gorochov, Gavrikov, V. Višněvskij – Plotnikov (A), Novotný (C), Averin (A) – Kontiola, Loktjonov, Thörnberg – Platt, Apalkov, Kapustin – Konkov, Galimov, Kartajev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ronn, Naumov – Goljak, Dědjulja
Diváci: 6662
1. třetina | ||||
01:06 | ||||
13:04 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:21 | ||||
23:54 | ||||
32:00 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:02 | ||||
44:19 | ||||
48:43 | ||||
49:59 | ||||
Konec |
K. Vary – Liberec 13:00 6:2
Slavia – Třinec 14:30 5:4
HC Plzeň – Vítkovice 15:00 8:1
Havířov – Jihlava 16:00 4:5
Vsetín – PZ Kladno 16:30 7:2
Poruba 2011 – Mladá Boleslav 17:15 2:1
Chomutov – Sparta • po prodl. 17:30 5:4
Olomouc – Kladno 18:00 7:0
Č. Budějovice – HC Litvínov 18:00 1:4
Písek – Letňany 18:00 1:6
Pardubice – Kometa Brno 18:00 2:1
Hr. Králové – Zlín 18:30 3:5
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 09:00 3:1
Moravskoslezský kraj – Olomoucký kraj 09:45 3:0
Zlínský kraj – Pardubický kraj 09:45 4:5
Středočeský kraj – Liberecký kraj 10:45 3:1
Jihomoravský kraj – Královéhradecký kraj 11:30 1:2
Praha – Karlovarský kraj 12:30 7:0
Zlínský kraj – Olomoucký kraj 14:00 0:2
Ústecký kraj – Jihočeský kraj 14:15 6:5
Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj 16:00 4:1
Plzeňský kraj – Středočeský kraj 16:00 5:2
Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 17:45 4:2
Liberecký kraj – Praha 18:00 1:4
Pardubický kraj – Kraj Vysočina 19:35 0:8
Karlovarský kraj – Ústecký kraj 19:45 4:4
Filip Novák (DMS) – (0+0), 1 střela, 7:34 čas na ledě.
Jiří Novotný (JAR) – (0+0), 1 střela, 15:35 čas na ledě.
60:00
59:56
59:20
59:05
59:00
58:14
Další šance domácích na skórování!
58:01
58:00
57:44
57:39
57:00
56:26
55:35