Extraliga staršího dorostu

HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec

6:2

konec (3:0, 3:0, 0:2)

27.02.2015, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Info o důležitých událostech (Daniel Kubelka (@DanielKubelka), Jan Volf)

55:16

Dvouminutový trest pro tým z lázeňského města v západních Čechách. Na trestnou lavici putuje Milan Davídek, "tříbodový muž" dnešního duelu. Prohřešek – hákování.

46:02

Matěj Kurfürst (KVA) je dalším vyloučeným. V zápase bohatém na tresty, si tento mladík odpyká 2 minuty za držení protihráče.

43:11

Matyáš Kačírek (LBC) si odsedí 2 minuty za napadení, je to už v pořadí 6. vyloučení Liberce.

31:31

Hráč libereckých Bílých Tygrů Miroslav Hylena dostává trest na 10 minut za nesportovní chování a to jen dokumentuje frustraci hostujícího celku.

26:49

Liberec tropí chybu za chybou a hned po inkasované brance, inkasuje i menší trest Petr Wiencek za podražení. 2 minuty oslabení pro liberecké.

24:39

Liberecký Jakub Mečíř překročil svým chováním rámec pravidel a půjde si sednout na dvě minuty za napadení.

19:48

Za vzájemnou potyčku vyloučeni David Prachař (KVA) a Radek Šír (LIB), oba borci dostávají po menším trestu za hrubost, na počtu hráčů na ledě to ale nic nemění.

18:53

Hitparáda faulů v podání domácího celku pokračuje a pro Vary teď může být pěkně zle, Petr Vodička (KVA) inkasuje dvě minuty za hákování a celých 58 sekund se budou domácí bránit ve třech hráčích v poli.

17:51

Tomáš Nguyen (KVA) dostává menší trest za podražení, další přesilovka pro Liberec.

15:51

Hosté mají šanci vrátit se do utkání v přesilové hře, vyloučen je totiž domácí Petr Vodička (KVA), dvě minuty za hákování.

12:36

Přesilovou hru si vyzkouší i liberečtí mladíci, na trestnou lavici usedá Jiří Janata (KVA), který obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

08:53

Další početní výhoda pro karlovarské hráče, za katr putuje Martin Starosta (LIB), jenž se provinil sekáním.

03:19

První přesilová hra zápasu pro domácí tým, Jakub Mečíř (LIB) dostává menší trest za nedovolené bránění.

6:2

Branky a nahrávky: 10. Svoboda (Janata, Vodička), 11. Pastyřík (Hauzr, Prachař), 15. Prošek (Janata, Trapl), 22. Trapl (Davídek), 27. Pajk (Havlík, Davídek), 29. Davídek (Havlík, Pajk) – 48. Šír (Kačírek), 52. Kačírek

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Beran) – Vodička, Vápeník, Hrůša, Beer, Pajk, Havlík, Prachař – Chodounský, Nguyen, Trapl, Svoboda, Pastyřík, Horký, Hauzr, Davídek, Prošek, Kurfürst,, Janata.

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Petruželka) – Šuráň., Klinger, Kunst, Mečíř, Velechovský, Starosta – Šír, Sviták, Rubeš, Čermák, Wiencek, Solenský, Černý, Jursa, Kačírek, Chlum, Hylena.

Rozhodčí: Zubzanda – Schopf, Belko