5:2
konec (2:0, 1:1, 2:1)
27.02.2015, 18:20 • David Mencl (@davidmencl), David Soumar
Tipsport: 4.0 4.6 1.68 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.0 - 4.6 - 1.68
HC Slavia Praha – HC Kometa Brno
5:2
konec (2:0, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 11. Tomica (Čermák, Sklenář), 13. Čermák (Holec), 22. Kolařík (Stránský, Doležal), 42. Čermák, 56. Bednář (Pletka, Vlasák) – 26. Vondráček, 48. Čermák (Káňa, Mrázek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Svoboda (Furch) – Šenkeřík, Valach, Štich, Šulc, Kolařík, Knot, Růžička – Pletka, Bednář, Vlasák – Poletín, T. Doležal, Stránský – Tomica, Sklenář, M. Čermák – Veselý, Holec, Andres
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno:
Klimeš (Falter)– Kováčik, Ptáček, Hanzlík, Vágner, Malec, Kuboš, Hájek – Hruška, Němec, Ton – Burian, Koreis, Vondráček – Ostřížek, Zohorna, Honejsek – Káňa, L. Čermák, Mrázek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mikula, Polák – Gerát, Hynek
Diváci:
1. třetina | ||||
03:21 | ||||
04:51 | ||||
10:07 | ||||
10:59 | ||||
12:17 | ||||
13:19 | ||||
17:07 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:38 | ||||
22:18 | ||||
23:44 | ||||
25:30 | ||||
34:10 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:23 | ||||
41:43 | ||||
47:10 | ||||
49:13 | ||||
54:30 | ||||
55:25 | ||||
56:59 | ||||
Konec |
K. Vary – Liberec 13:00 6:2
Slavia – Třinec 14:30 5:4
HC Plzeň – Vítkovice 15:00 8:1
Havířov – Jihlava 16:00 4:5
Vsetín – PZ Kladno 16:30 7:2
Poruba 2011 – Mladá Boleslav 17:15 2:1
Chomutov – Sparta • po prodl. 17:30 5:4
Olomouc – Kladno 18:00 7:0
Č. Budějovice – HC Litvínov 18:00 1:4
Písek – Letňany 18:00 1:6
Pardubice – Kometa Brno 18:00 2:1
Hr. Králové – Zlín 18:30 3:5
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 09:00 3:1
Moravskoslezský kraj – Olomoucký kraj 09:45 3:0
Zlínský kraj – Pardubický kraj 09:45 4:5
Středočeský kraj – Liberecký kraj 10:45 3:1
Jihomoravský kraj – Královéhradecký kraj 11:30 1:2
Praha – Karlovarský kraj 12:30 7:0
Zlínský kraj – Olomoucký kraj 14:00 0:2
Ústecký kraj – Jihočeský kraj 14:15 6:5
Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj 16:00 4:1
Plzeňský kraj – Středočeský kraj 16:00 5:2
Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 17:45 4:2
Liberecký kraj – Praha 18:00 1:4
Pardubický kraj – Kraj Vysočina 19:35 0:8
Karlovarský kraj – Ústecký kraj 19:45 4:4
56:59
54:30
49:13
41:43
34:10
23:44
22:18
17:07
13:19
10:59
04:51
03:21