HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

5:2

konec (0:1, 2:1, 3:0)

20.01.2015, 15:00 • Werk aréna • Martina Sikorová

Ve třetí třetině už se prosazovali pouze Oceláři, kteří třemi góly rozhodli o svém vítězství. (17:06:55)

60:00

58:49

Třinec právě vstřelil branku!
Dvakrát vypálil od modré Pěnčík, při druhém pokusu se k dorážce dostal ONDŘEJ KOVAŘČÍK, který neměl problém trefit odkrytou klec. Asistence: Marek Pěnčík.

58:27

Hosté už jsou sice kompletní, ale to nemění nic na tom, že inkasují. Michal Kovařčík přihrál před branku na hůl VÍTA CHRISTOVA, který našel místo nad ramenem Pírse, kudy poslal kotouč do sítě. Asistence: Michal Kovařčík.

58:20

Střela Jaška z pravého kruhu skončila v lapačce Pírse.

57:41

Oceláři zahráli vysokou holí a vhazovat se tak bude v jejich obranném pásmu.

57:20

Střela Pisarika skončila zblokovaná v ochranné síti.

56:25

Divila si odpyká dvě minuty za podražení.

55:38

O kotouč se bojuje v útočném pásmu Třince.

54:12

Dobrou práci odvedl Zahradníček, který nepustil do brejku Jedličku.

53:18

Solenský trefil pravou tyč třinecké branky.

53:05

Christov schytal ránu kotoučem, vypadá to ale, že je v pořádku.

52:08

Jašek kotouč přes beton Pírse neprocpal.

51:46

51:20

Pokus Pisarika skončil v lapačce Pírse.

51:15

50:04

Pokračuje se tedy ve čtyřech na obou stranách.

49:46

Michal Kovařčík vyloučen na dvě minuty za sekání.

49:15

Husa si odpyká dvě minuty za krosček.

48:29

Murín se neprodral podél mantinelu a opět tak mají kotouč hosté.

47:39

Pokus Jedličky končí taktéž v ochranné síti.

46:30

Střela Lakatoše skončila v lapačce Dudáčka.

45:28

Jaroš hledal nahozením do brankoviště někoho ze spoluhráčů, našel ale pouze hokejky Libereckých.

44:49

Po nahození Heidera skončil kotouč v lapačce libereckého gólmana.

44:17

Zakázané uvolnění Tygrů.

43:32

43:00

Do brejku se dostal Cienciala, z něj ale Pírse nepřekonal.

42:40

Doudera vyhodil kotouč přes všechny čáry.

41:50

Střelu Susky vyrazil Dudáček helmou do ochranné sítě.

41:32

Bednář si odpyká dvě minuty za podražení.

41:20

Zakázané uvolnění Třince.

41:11

Po přihrávce Ciencialy vypálil z levého kruhu LUKÁŠ JAŠEK a překonal libereckého brankáře. Asistence: David Cienciala, Martin Pala.

40:25

Jaroš protečoval kotouč do útočného pásma, tam se ho ale chopili hosté.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli tři branky. Tygři se nejprve dostali do dvoubrankového vedení, na to ale odpověděli Christov a Michal Kovařčík a stav utkání je tak vyrovnaný.

Další třetina začne přibližně v 16:30.

40:00

39:16

39:12

Střela Heidera skončila u připraveného Pírse.

38:03

Ale ani tato početní výhoda zatím Ocelářům příliš nevychází.

37:16

Svoboda vyloučen na dvě minuty za hákování a zároveň dostal desetiminutový trest za nesportovní chování. Menší trest odpyká Žďárský.

36:40

35:29

Kotouč opustil hrací plochu, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

34:40

Zahradníček si odpyká dvě minuty za podražení.

33:51

Zakázané uvolnění Liberce.

33:15

A opět létá kotouč z jedné strany hřiště na tu druhou.

31:19

Bude se samozřejmě vylučovat, Tržický i Jaroš už míří na trestnou lavici. První jmenovaný si odpyká čtyři minuty za hrubost, druhý dvě minuty za hrubost a dvě za sekání.

31:19

Před brankou Liberce se do sebe pustili Tržický a Jaroš, z potyčky nakonec vyšel vítězně domácí útočník.

31:01

Střelu Jaroše vyrazil Pírs nad branku.

30:25

Zakázané uvolnění domácích.

29:20

Na pravém kruhu napřáhl ke střele MICHAL KOVAŘČÍK a kotouč se zastavil až v brance. Bez asistence.

27:21

A z gólu se nemůže radovat ani Svoboda.

25:44

Ve výborné pozici byl jeden z Tygrů, skvělým zákrokem se ale blýskl Dudáček.

25:26

Oddechový čas pro hosty.

25:11

Michal Kovařčík byl sám před Pírsem, byl už ale příliš blízko a jeho zakončení tak gólem neskončilo.

24:56

Cienciala nahodil kotouč do brankoviště, kde se o dorážku pokoušeli Jašek a Pala, neúspěšně.

23:28

O kotouč se bojuje v obranném pásmu Tygrů.

22:40

Nahození Zahradníčka od modré Pírs neudržel a nakonec mohl lovit kotouč ze své sítě po dorážce VÍTA CHRISTOVA. Asistence: Jan Zahradníček, David Stránský.

21:46

Liberec právě vstřelil branku!
Naopak na druhé straně byl SAMUEL SOLENSKÝ úspěšný a poslal kotouč nad ramenem Dudáčka do sítě. Asistence: Matěj Paločko, Jozef Huňa.

20:43

Po přihrávce Kofroně byl sám před Pírsem Cienciala, zakončení mu ale vůbec nevyšlo.

20:01

Po první třetině mohou být spokojenější hráči Liberce, kteří se necelé dvě minuty před koncem dostali zásluhou Susky do vedení.

Další třetina začne přibližně v 15:42.

20:00

19:33

Ciencialovi zakončení příliš nevyšlo a kotouč skončil na zadním mantinelu.

18:17

Liberečtí se dostávají krátce před koncem první části do vedení, když v brankovišti protlačil kotouč do sítě JOSEF SUSKA. Asistence: Dominik Lakatoš, Jakub Jedlička.

17:01

16:55

Po střele Solenského skončil kotouč u Dudáčka.

16:01

Hosté drží útočné pásmo a kombinují.

15:01

Bednář si odpyká dvě minuty za sekání.

14:04

Ve hře sledujeme velkou dávku nepřesností a nepříliš pohledný hokej.

13:30

Dříve než Kofroň se ke kotouči dostal Pírs a ukryl ho pod lapačku.

12:19

Hra se po většinu času odehrává ve středním pásmu.

11:00

Nahození Jaška se snažil za záda libereckého gólmana tečovat Severa, neúspěšně.

10:22

09:41

Oceláři se musí neustále vracet pro kotouč za vlastní branku a Pírse zatím příliš neohrozili.

08:54

Ani tato početní výhoda ale zatím nevypadá z pohledu domácích příliš dobře.

08:22

Husa je vyloučen na dvě minuty hákování.

07:53

A ani tentokrát útok domácím nevyšel – čárový rozhodčí píská ofsajd.

07:15

06:46

Tygři se dobře brání a nedovolují domácím se usadit na delší dobu v pásmu.

05:59

Třinečtí hráči mají kotouč ve vlastním obranném pásmu.

04:50

Pokus Heidera od modré sice Pírs neudržel, jako první se ale ke kotouči dostali hostující beci.

04:13

Oceláři sice drží útočné pásmo, libereckou branku ale zatím příliš ohrozit nedokázali.

03:50

Rána Pisarika od modré skončila u připraveného brankáře hostů.

03:15

Jaroš dostal v brankovišti vysokou holí do obličeje a Šír si tak odpyká čtyři minuty.

02:51

Pisarik posílal kotouč Pěnčíkovi, ten se ale ke střele nakonec vůbec nedostal.

01:57

Střela Christova skončila na zadním mantinelu.

01:18

Doudera nezachytil kotouč na modré čáře po přihrávce Ciencialy a domácí tak musí vyklidit útočné pásmo.

00:56

Ocelářům nevyšel přechod do útočného pásma a píská se ofsajd.

00:27

Ondřej Kovařčík zavezl kotouč do pásma, tam o něj ale rychle přišel.

00:01

Bílí Tygři Liberec
Liberečtí hráči mají na svém kontě bodů osmašedesát a v tabulce jim patří páté místo. Ve včerejším zápase se Tygři představili na ledě lídra z Vítkovic a nakonec prohráli 3:6.

Nejproduktivnější Tygři v nadstavbě
Matěj Paločko – 15 bodů (5+10)
Jozef Huňa – 12 bodů (18+4)
Jan Ordoš – 11 bodů (4+7)
HC Oceláři Třinec
Třinečtí junioři se nacházejí v tabulce se šestašedesáti body na šesté příčce. Předchozí zápas sehráli Oceláři na ledě Komety, odkud si odvezli jeden bod po prohře 3:4 v nájezdech.

Nejproduktivnější Oceláři v nadstavbě
Ondřej Kovařčík – 12 bodů (8+4)
Tadeáš Jaroš – 9 bodů (1+8)
Adam Kofroň – 8 bodů (5+3)
Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu DHL extraligy mezi juniory Třince a Liberce. Utkání začíná v 15:00.

5:2

Branky a nahrávky: 23. Christov (Zahradníček, Stránský), 30. M. Kovařčík, 42. Jašek (Cienciala, Pala), 59. Christov (M. Kovařčík), 59. Kovařčík (Pěnčík) – 19. Suska (Lakatoš, Jedlička), 22. Solenský (Paločko, Huňa)

HC Oceláři Třinec: Dudáček (Hlaváč) – Pisarik, Heider, Stránský, Roman, Doudera, Zahradníček – Pěnčík, Cienciala, Kofroň, Murín, O. Kovařčík, Jašek, Severa, Bednář, Pala, Christov, Jaroš, M. Kovařčík

Bílí Tygři Liberec: Pírs (Stezka) – Šír, Arlt, Husa, Mečíř, Divila, Tržický – Babec, Suska, Huňa, Svoboda, Jedlička, Solenský, Lakatoš, Žďárský, Paločko, Heřmánek