0:0

konec (0:0)

14.12.2014, 15:00 • Dominik Rejthar (@DominikRejthar)

Tipsport: 2.36 3.37 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je dobojováno! Ani druhá půle nám branku nepřinesla, a tak nakonec utkání končí nerozhodně 0:0, což oběma týmům příliš v záchranářských bojích nepomůže. Šancí bylo v utkání poskrovnu, a ta je v konečném součtu výsledek nejspíše spravedlivý. (16:52:31)

90+4

90+3

Balzano napřáhl a vypálil. Po dlouhé době zajímavá střela letěla přímo na gólmana Miranteho, který ji v poklidu chytil do svých rukavic.

90+2

Parma je ale v obraně pozorná a soupeře do šancí nepouští.

90+2

Cagliari má v posledních minutách mnohem větší chuť s bezgólovým stavem utkání něco udělat.

90+1

Rozhodčí přidá tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90

Přízemní centr z pravé strany našel Pedra, jehož střela z těžké pozice skončila pouze v zámezí.

89

Parma pouze brání v hlubokém bolu a čeká, co vymyslí soupeř.

88

Cossu vyčinil sudímu a na světě je další žluté ocenění.

88

Rangelova slabá střela se pouze doplazila ke gólmanovi Parmy.

87

Centry do vápna Parmy lítají sice s velkou četností, adresáty jsou ale stále domácí obránci.

85

Mauriho střela z velké vzdálenosti přeletěla o nějaký kus branku Cagliari.

84

Ekdal ze zadu skolil protihráče a sudí jeho faul trestá žlutou kartou.

84

Jeden útok stíhá sice nyní druhý, přesto oba dva brankáři jsou nadále spíše bez práce.

83

Parma šla do rychlého brejku. Zajímavou šanci ale opět zazdila špatná předfinální přihrávka.