konec (0:0)

14.12.2014, 14:00 • Allianz Riviera, Nice • Jakub Kopřiva

Tipsport: 3.1 3.2 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký zbytek víkendu. (15:51:24)
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který toho příliš nenabídl. Branku jsme neviděli a zápas tak skončil nerozhodně 0:0. Viděli jsme několik tvrdých soubojů, pár šancí a také dvě červené karty v prvním poločase. Nutno dodat, že remíza je zřejmě zasloužená.

90+3

90+2

Hosté se dostávali do velké šance, ale nakonec to překombinovali a nic z toho nebylo.

90+1

Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.

90

Ani z tohoto rohu ale nic nebylo a vypadá to, že dnes se branky nedočkáme.

90

Rohový kop pro Saint-Étienne.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Eric Bauthéac, přichází Julien Vercauteren.

87

Po střele musel zasahovat Ruffier, ale zvládl to a střelu zneškodnil.

86

Dobrá standardní situace pro domácí, téměř z hranice velkého vápna.

85

Po centru měl na noze úvodní branku Kevin Monnet-Paquet, ale domácí brankář vytasil skvělý zákrok a míč jednou ruku vyrazil!

84

Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Alassane Pléa, přichází Darío Cvitanich.

82

Ani tentokrát se stav zápasu nemění. Domácí se ubránili a jsou na tahu.

81

Rohový kop pro hostující celek.

80

Je před námi posledních deset minutek a stav zápasu je stále 0:0. Uvidíme, zda se dočkáme úvodní a zřejmě také vítězné branky, zatím to nevypadá.

78

Po delší době se dopředu vydali i hosté, jenže ani tentokrát nic nevymysleli a o kulatý nesmysl nakonec přišli.

77

Žlutou kartu dostává Eric Bauthéac (OGC Nice).

75

Ale ani sedmý roh domácích nic nepřinesl.

0:0

konec (0:0)

Karty:   77. Bauthéac (NIC) – 30. Diomande (SET), 35. Hamouma (SET)   38. Diomande (SET)   38. Eduardo (NIC)

OGC Nice: Pouplin – Palun, Genevois, Bodmer (C), Amavi – Mendy, Rafetraniaina (67. Digard) – Eysseric, Eduardo, Bauthéac (89. Vercauteren) – Pléa (84. Cvitanich).
Náhradníci: Hassen – Digard, Vercauteren, Cvitanich, Puel, Diawara, Bosetti.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Pogba, Baysse, Tabanou – Diomande, Cohade (C) – Hamouma (64. Gradel), Corgnet (46. Lemoine), Mollo (72. Monnet-Paquet) – van Wolfswinkel.
Náhradníci: Moulin – Brison, Clément, Gradel, Monnet-Paquet, Lemoine, Perrin.

Rozhodčí: Jaffredo – Chevreux, Philippe