konec (1:1)

14.12.2014, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Martin Dvořák

Tipsport: 1.7 3.95 5.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:23:56)
Už se nic nestane, oba týmy se tak rozchází smírně po výsledku 1:1, což je rozhodně zlatý bod pro Borussii. Domácí chtěli z tohoto zápasu tři body, což se nakonec nepodařilo, byť si Leverkusen vytvořil více šancí a měl i více ze hry, fotbal se ale hraje na góly, tam to skončilo nerozhodně.

90+4

90+3

Žlutou kartu dostává Lars Bender (Bayer Leverkusen).

90+3

Ještě faul domácích, na André Hahna, ve středovém kruhu, hosté nikam nespěchají.

90+2

Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Branimir Hrgota.

90

Poslední minuta řádné hrací doby, hosté nakopávají míč dopředu, bod z hřiště Leverkusenu berou všemi deseti.

89

Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Thorgan Hazard, přichází Raffael.

88

Domácí se stihli vrátit, ale znovu to hosté zkouší po levé straně. Pas do vápna ale zachytává dvojice bránících hráčů Leverkusenu.

87

Pozor, brejk hostů, po levé straně. Ale nakonec se celá akce zbrzdila.

86

Nakonec Castro pálí zpoza vápna, ale branku hostů netrefuje.

85

Poslední pětiminutovka řádné hrací doby, domácí posílají centr do vápna Borussie.

83

Převahu domácího týmu dokumentuje statistika všech střel – 22:6!

81

Rychlý protiútok, z levé strany pálí Álvaro Domínguez, ale Leno vyráží.

80

Pas na pravou stranu, kde si míč zpracovává Toprak, domácím patří poslední minuty.

79

Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Patrick Herrmann, přichází Ibrahima Traoré.

78

Výtečný pas na Brandta, ale ještě lepší obranný zákrok Brouwerse.

77

Znovu sledujeme kombinaci domácích před pokutovým územím soupeře, Sommer chytá střelu ze střední vzdálenosti.