Ženy - Závod s hromadným startem (12,5 km)
12:15, konec • Vítěz: A. Kuzminová (SVK)
Ženy - Štafeta (4x5 km)
10:30, konec • Vítěz: Norsko
Ženy - Super-G
04:00, konec • Vítěz: E. Ledecká (CZE)
Muži - Velký můstek
13:30, konec • Vítěz: K. Stoch (POL)
Ženy - 1500 m (finále)
11:00, konec • Vítěz: M. Čoi (KOR)
Muži - 1000 m (finále)
11:44, konec • Vítěz: S. Girard (CAN)
Muži - volné jízdy
02:00, konec • Vítěz: J. Hanju (JPN)
Ženy - 3. a 4. jízdy
12:20, konec • Vítěz: L. Yarnoldová (GBR)
Ženy - Slopestyle (kvalifikace)
02:00, konec • Vítěz: E. Dahlströmová (SWE)
Ženy - Slopestyle (finále)
05:00, konec • Vítěz: S. Höfflinová (SUI)
Muži - Akrobatické skoky (kvalifikace)
12:00, konec • Vítěz: J. Lillis (USA)
Ženy - dopolední program
01:05, konec
Muži - odpolední program
06:05, konec
Ženy - večerní program
12:05, konec
Kanada – Česko 2:3
04:10, po s.n. (1:2) (Sk. A)
J. Korea – Švýcarsko 0:8
08:40, konec (Sk. A)
Olympijští sportovci z Ruska – USA 4:0
13:10, konec (Sk. B)
Slovinsko – Slovensko 3:2
13:10, po s.n. (2:1) (Sk. B)
Olympijští sportovci z Ruska – Švýcarsko 6:2
04:10, konec (ČF)
Finsko – Švédsko 7:2
08:40, konec (ČF)
Kladno – Havířov 3:1
16:00, konec
K. Vary – Motor ČB 4:1
16:00, konec
Benátky n/J – Litoměřice 1:4
17:00, konec
Ústí n/L – Prostějov 4:2
17:00, konec
Třebíč – Kadaň 4:0
17:30, konec
Vsetín – Frýdek-M. 2:1
17:30, po s.n. (1:0)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 7:2
17:00, konec
Poruba 2011 – Opava 16:1
17:00, konec
Šumperk – SHK Hodonín 2:4
17:00, konec
Řisuty – Jablonec n/N 4:5
17:00, konec
Dvůr Králové n. L. – Letňany 3:2
17:00, po prodl.
Bílina – Most 5:0
17:30, kontumace
Děčín – Kobra 7:6
18:00, po prodl.
Trutnov – Vrchlabí 1:2
18:00, konec
Columbus – Philadelphia 1:2
01:00, po prodl.
Carolina – NY Islanders 0:3
01:30, konec
Winnipeg – Colorado 6:1
02:00, konec
Dallas – St. Louis 2:1
02:40, konec
Buffalo – Los Angeles 2:4
19:00, konec
Ottawa – NY Rangers 6:3
20:00, konec
Minnesota – Anaheim 2:3
20:10, po s.n. (2:3)
Arizona – Edmonton 1:0
22:00, konec
Německo – Česko 1:2
19:00, po s.n. (3:4)
Česko – Švýcarsko 4:2
20:00, konec
Tábor – Žďár n/S 4:3
16:00, konec
Mor. Budějovice – Kolín 2:5
17:00, konec
Havlíčkův Brod – Nymburk 4:3
17:00, po prodl.
Písek – Pelhřimov 7:5
17:30, konec
David Servis – Klatovy 3:2
18:00, po prodl.
EBEL – Tipsport ELH 5:3
13:30, konec
DEL – Tipsport liga 4:7
14:30, konec
DEL – Tipsport ELH 6:7
15:30, konec
Tipsport liga – EBEL 6:2
17:00, konec
EBEL – DEL 6:8
18:00, konec
Tipsport liga – Tipsport ELH 4:4
19:00, konec
Slovensko – Německo 1:2
14:00, po s.n. (1:2)
Spišská N. Ves – Michalovce 3:7
17:00, konec (ČF, série 0:3)
Pov. Bystrica – Skalica 0:3
18:00, konec (ČF, série 0:3)
Dubnica – Topoľčany 2:3
18:00, konec (ČF, série 0:3)
Osmos Bratislava – Prešov 2:1
18:30, konec (ČF, série 1:2)
Mladá Boleslav – Karviná 0:1
15:00, konec (17)
Ostrava – Slovácko 1:2
15:00, konec (17)
Zlín – Dukla Praha 1:1
15:00, konec (17)
Jablonec – Teplice 2:1
15:00, konec (17)
Jihlava – Slavia 1:0
16:30, konec (17)
Bohemians 1905 – Brno 1:0
18:30, konec (17)
Sheffield Wedn. – Swansea 0:0
13:30, konec (OF)
Brighton – Coventry City 3:1
16:00, konec (OF)
West Brom – Southampton 1:2
16:00, konec (OF)
Huddersfield Town – Manchester Utd. 0:2
18:30, konec (OF)
Las Palmas – Sevilla 1:2
13:00, konec
Eibar – Barcelona 0:2
16:15, konec
Alavés – La Coruňa 1:0
18:30, konec
Malaga – Valencia 1:2
20:45, konec
Kolín nad Rýnem – Hannover 1:1
15:30, konec
Freiburg – W. Brémy 1:0
15:30, konec
Hamburg – Leverkusen 1:2
15:30, konec
Wolfsburg – Bayern 1:2
15:30, konec
Schalke – Hoffenheim 2:1
18:30, konec
Udinese – AS Řím 0:2
15:00, konec
Chievo – Cagliari 2:1
18:00, konec
Janov – Inter 2:0
20:45, konec
PSG – Štrasburk 5:2
17:00, konec
Amiens – Toulouse 0:0
20:00, konec
Angers – Saint-Étienne 0:1
20:00, konec
Caen – Rennes 2:2
20:00, konec
Montpellier – Guingamp 1:1
20:00, konec
Troyes – Méty 1:0
20:00, konec
Zlaté Moravce – Trnava 1:4
16:00, konec
Arnhem – Excelsior 1:2
18:30, konec
Breda – Alkmaar 1:3
19:45, konec
Eindhoven – Heerenveen 2:2
19:45, konec
Den Haag – Willem II 2:1
20:45, konec
Antverpy – Oostende 0:0
18:00, konec
Waregem – Eupen 3:2
20:00, konec
Lokeren – Kortrijk 0:1
20:00, konec
Club Brugge – Genk 2:2
20:30, konec
Aves – Marítimo 0:0
17:00, konec
Benfica – Boavista 4:0
19:15, konec
Estoril – Belenenses 0:2
21:30, konec
Rapid – Sturm Graz 1:1
16:00, konec
Mattersburg – Austria 2:1
18:30, konec
Wolfsberger – Admira 1:3
18:30, konec
Linz – Rheindorf Altach 2:0
18:30, konec
Wisła Pł. – Zagłębie 2:0
15:30, konec
Jagiellonia – Cracovia 1:0
18:00, konec
Wisla Krakov – Arka 3:2
20:30, konec
Hr. Králové – Jirny 9:1
10:00, konec
Pardubice – Zlínsko 1:0
10:30, konec
Opava – Vítkovice 3:1
11:00, konec
Sokolov – SV Weiden 2:1
11:00, konec
Vlašim – Litoměřicko 4:1
13:30, konec
Žižkov – Chrudim 2:2
15:00, konec
C. Wozniacká – P. Kvitová 1:2
17:15, konec | 6:3, 6:7 (3), 5:7 (SF)
Ostrava – Pardubice 5:4
17:00, konec
Vítkovice – Znojmo 8:1
17:00, konec
Otrokovice – Liberec 6:7
19:00, po s.n. (1:2)
Bohemians – Střešovice 6:3
19:00, konec
Bohemians – Jičín 5:6
16:00, konec
Ne – Židenice 6:3
16:00, konec
Tatran – Vítkovice 3:6
17:00, konec
Olomouc – Liberec 2:4
18:00, konec
Panthers – Chodov 5:4
20:00, konec
Ostrava – Královské Vinohrady 11:2
20:00, konec
Dukla – Strakonice 32:24
16:30, konec
Královo Pole – Zubří 24:27
17:00, konec
Kopřivnice – Karviná 27:32
18:00, konec
Nové Veselí – Frýdek-M. 25:28
19:00, konec
Písek – Olomouc 21:26
15:00, konec
Šaľa – Michalovce 31:24
18:00, konec
Bánovce – Hodonín 27:27
18:00, konec
Poruba – Zlín 27:21
18:00, konec