Chance Extraliga mužů

TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek

25:28

konec (13:14)

17.02.2018, 19:00 • ZDT Arena, Nové Veselí • 16. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.52 8.2 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek 25:28 (13:14)
Nejvíce branek: Melichar 5, Sekulić 4/1, Ptáčník 3 – Petrovský 11/2, Kichner 5, Kocich 4. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 7/2 – 4/3. Vyloučení: 4:8. (20:31:03)
Dámy a pánové, skončilo nám dnešní utkání, které bylo velmi bojovné a vyrovnané. Veselí dojelo, podobně jako proti Karviné dva týdny zpátky, na produktivitu a i díky tomu si Frýdek odváží výhru 28:25. Na domácích je opravdu vidět ohromné zklamání z dnešního výsledku, dnes to ale bylo hratelné. Utkání se domácím prostě nepovedlo a je potřeba jej hodit za hlavu. Ode mě je to dnes vše, ze ZDT Areny se loučím a někdy příště u extraligy napočtenou.

Konec zápasu. (25:28)

60

Skalický z levého křídla dává definitivní tečku dnešnímu utkání. (25:28)

60

Frýdek má míč a v poklidu dohrává utkání. Bosák se pokusil o nahazovačku, ale nezpracoval si míč. (24:28)

60

Zmar domácích dovršil Birdahič, sedmičku poslal o zem mimo branku. V hale mezitím je naprosté ticho. Hosté si berou timeout na oslavu. (24:28)

59

Tak nechápu vůbec ani Krahulíka, ani Žvaka. Za naprosto rozhodnutého stavu vzali do kleští Dolejšího a mohlo z toho výt hodně nepříjemné zranění. Naštěstí se Dolejší sám zvedl. (24:28)

59

Kichner dává razítko na dva body Frýdku a poslední pozici Veselí v tabulce. Ze střední spojky nedal Šimovčekovi šanci. (24:28)

58

Jenže Ptáčník ze stejné pozice jako předtím trefuje nad a hala ztichla! (24:27)

58

Akce Frýdku ale skončila v autu, že by ještě drama? Zbývají dvě a půl minuty. (24:27)

57

Ptáčník vykřesal naději pro domácí, vymetl pravý horní růžek z devíti metrů! (24:27)

57

Zdá se býti rozhodnuto, necelé čtyři minuty před koncem navyšuje náskok domácích Petrovský a domácí kouč Hladík bere time. Veselí musí hrát vabank. (23:27)

56

Skalický navíc přehozem z levého křídla trefil pouze levou tyč! (23:26)

55

Do prázdné branky se však trefuje Sekulič. Nutno podotknout, že gólu Frýdku předcházel další zákrok Pyška v hostující bráně. (23:26)

55

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner). (22:26)

54

Gřešek si tak trochu zahrál fotbal a domácí mají 44 sekund 6 na 4! (22:25)

54

Petrovský to bude mít zřejmě dnes za nějaké finanční ztráty, ze země na střední spojce přidává jednak další gól SKP, ale také svůj desátý. (22:25)

53

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Derviš Birdahić). (22:24)

53

Musálek celkem zbytečně ve výskoku fauloval Dolejšího na pravém křídle a má to za dvě minuty. Domácí mají navíc sedmičku k dispozici. (21:24)

25:28

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Šimovček – Skalický, Valoušek, Veselý, Živojinović, Birdahić, Dolejší, Melichar, Sekulić, Krčál, Štohanzl, Najman, Chosik, Ptáčník, Kupa. trenér: Pavel Hladík

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško – Bednárek, Petrovský, Bosák, Gřešek, Dyba, Vacula, Hes, Kichner, Kocich, Geist, Žvak, Mazur, Musálek, Krahulík. trenér: Jiří Kekrt

Rozhodčí: Valášek, Vychodil