konec (13:15)

17.02.2018, 17:00 • 16. kolo • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Tipsport: 2.9 8.1 1.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

SKKP Handball Brno – HC ROBE Zubří 24:27 (13:15)
Nejvíce branek: Hanták 7/1, Hastík 6, Václav 2 – Douda 8/2, Janíček 5, Polášek 4. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/2. Vyloučení: 6:7. (18:28:22)
Duel mezi Brnem a Zubřím je u konce. Domácí nedokázali ve druhé půli navázat na začátek duelu, kdy byli mírně lepší než jejich soupeř a nakonec podléhají Zubří 24:27.

Konec zápasu. (24:27)

60

Se závěrečným hvizdem je tu i poslední změna skóre. Krásnou kombinaci Brna zakončuje Kučera. (24:27)

60

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Pavel Pich). (23:27)

60

Krásná akce Adama Steina končí brankou! Brněnský hráč vybojoval míč u vlastní branky a svůj brejk zakončil lobem přes brankáře Malinu! (23:27)

59

Tlak Brna zastavuje Malina a hosté postupují vpřed. (22:27)

58

Douda napřáhl z poměrně velké vzdálenosti, ale míč po jeho pokusu skončil poněkud překvapivě v brance. (22:27)

58

Brno pod tlakem hostujících hráčů. (22:26)

57

Cáb získal míč na levém křídle, protáhl se k zakončení, ale jeho mazaný pokus zastavila tyč! (22:26)

56

Zeman proskočil z levé strany do brankoviště a za letu propálil brankáře Brna. (22:26)

56

Hastík se opět spíše než prokličkoval, tak probil k zakončení a snižuje na rozdíl tří branek. Podaří se Brno ukořistit alespoň bod? (22:25)

55

Domácí obrana zastavila nebezpečné průniky hostí a teď může Brno zaútočit. (21:25)

53

Hantákova sedmička mířila pod břevno sice obstojně, ale brankář Malina dokázal zasáhnout a svůj tým podržet. (21:25)

53

Douda fauloval Hastíka a jsou do dvě minuty pro hostujícího hráče a navíc sedmička pro Brno. (21:25)

52

Kučerům průnik zastavuje hvizd rozhodčího, který píská Brno další útočný faul. (21:25)

51

Hanták pronikal stejně jako před chvílí Hastík, tentokrát to faul není a domácí tak snižují na rozdíl čtyř branek! (21:25)

50

Oddechový čas pro hosty. (20:25)

50

Domácí se hnali kupředu a rozhodčí, poněkud nepochopitelně píská útočný faul. (20:25)

24:27

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Václav, Dostalík, T. Mičola, Havlát, Cáb, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Hanták, J. Hanták, Cabák, Stein.

HC ROBE Zubří: Malina, Orság – Dokoupil, Douda, Přikryl, Holiš, Šustáček, Říha, M. Hrstka, Janíček, Reček, Pich, Polášek, Š. Zeman.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška