27:21

konec (14:9)

17.02.2018, 18:00 • 18. kolo • Otto Slabý

Tipsport: 1.14 13.3 6.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí si poradili se Zlínem a dostáli tak roli favorita. Zlín se držel zhruba do 20. minuty, poté však domácí přidaly několik branek a své vedení ve druhé půli ještě navýšili. Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího onlajn přenosu. (19:45:31)

Konec zápasu. (27:21)

59

Rychlá branková odpověď hostí. (27:21)

58

Delší obklíčení branky Zlína nakonec domácí využívají ke vstřelení gólu. (27:20)

57

Z rychlého protiútoku snižuje Zlín. (26:20)

56

Oddechový čas pro hosty. (26:19)

54

Hráčky Zlína se rovněž brankově prosazují. (26:19)

54

Domácí přidávají branku. (26:18)

53

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
(25:18)

52

Domácí urychleně gólově odpovídají. (25:17)

52

Období neproměněných šancí a brankového půstu ukončil Zlín. (24:17)

50

Nyní jsme viděli několik šancí na obou stranách ovšem bez gólového efektu. (24:16)