konec (1:0, 0:2, 1:2)

17.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 46. kolo • Kateřina Glogarová

Tipsport: 2.05 4.6 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji vám krásný zbytek sobotního večera. (19:26:53)
Ve třetí třetině zvyšoval stav utkání na 1:3 Jan Matějka, hosté se ale své dvoubrankové vedení udrželi jen tři minuty. Poté se z trestné lavice vrátil Lukáš Králík a dokázal dostat Draky zpět do hry – 2:3. Jenže neuběhla ani minuta hry a Drtiči už zase vedli o dvě branky zásluhou dnes dvougólového Petra Jurči, který dokázal puk propasírovat pod betony Vlastimila Lakosila – 2:4. Tohle skóre už vydrželo až do konce utkání a svěřenci Romana Čechmánka tak můžou slavit, do tabulky si totiž připsali důležité tři body, které jim upevnili druhou příčku.

59:38

Útočnou akci Šumperka zastavil odpískaný ofsajd.

58:39

Půhoný nabil puk Řezáčovi, ten svou dělovkou orazítkoval betony hostujícího strážce svatyně.

58:23

58:15

Schejbal si s pukem nabruslil na modrou, následnou střelou potom vyprášil lapačku Kotvana.

58:10

Schejbal se dokázal prokličkovat mezi třemi soupeři, jeho střela pak skončila ve výstroji Kotvana.

57:22

Bažant nabil puk Šťávovi, ten svou tvrdou střelou přestřelil bránu.

56:45

Další střela Schejbala, Kotvan znovu vyráží kotouč, hosté ho pak následně poslali pryč ze svého pásma.

56:29

Schejbalovu střelu z modré vyráží Kotvan do rohu kluziště.

56:22

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Miklík – 2 min., nedovolené bránění).

56:13

55:45

Hodonín kombinoval v obraném pásmu Draků, ke střele se však za celou přesilovou hru nedostal.

55:00

Drtičům se nedaří usadit v útočném pásmu, Draci drží kotouč na svých hokejkách.

54:13

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Kužílek – 2 min., hrubost).

53:47

53:47 JURČA - 2:4

53:47

Drtiči právě vstřelili branku!
Hodonín si své dvoubrankové vedení bere rychle zpět. Střela PETRA JURČI propadla Vlastimilu Lakosilovi pod jeho betony. Asistence: Vít Černohous.

2:4

Branky a nahrávky: 5. Vymazal (Půhoný, Sedlák), 53. Králík – 22. Jurča (Matějka), 39. Matula (Sajdl, Peš), 50. Matějka (Kužílek, Černohous), 54. Jurča (Černohous)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Faltus) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Řezáč, Sedlák T. – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Muller, Králík, Půhoný, Fisher, Vymazal, Cink, Ostřanský

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Štěpanovský) – Sedlák J., Kužílek, Mojžíš, Kobylík, Žabčík, Hladiš, Miklík – Charvát, Hložánek, Hajný, Matějka, Peš, Sajdl, Matula, Jurča, Peška, Černohous, Kadlec, Vaněk

Rozhodčí: Cabák – Novotný, Šimčík

04:23 HOD 2 Mojžíš, držení
04:49 SUM 1:0 Vymazal (Půhoný, Sedlák)
08:13 SUM 2 Cink, vražení na hrazení
13:21 HOD 2 Hložánek, příliš mnoho hráčů
16:29 SUM 2 Ostřanský, podražení