Tipsport: 3.02 3.71 2.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a u dalších zápasů na shledanou. (21:53:08)
Vhazování 49/51%
Přesilové hry 0/2 – 0/2
Hity 19:21
Zablokované střely 16:14
Je konec! Los Angeles vítězí a získává veledůležité dva body! Dnešní utkání rozhodla pasáž ve druhé třetině, kdy hosté dali tři branky za 5 minut. Buffalo ve třetí třetině pouze zkorigovalo stav zápasu na 2:4!

59:46

Tanner Pearson trefil tyčku střelou do prázdné branky!

59:32

Kings vyhazují ven z pásma a to už pro ně vypadá dobře.

59:19

Ryan O'Reilly svou střelou trefil pouze Kppitara.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:22

Buffalo se nemůže dostat do útočného pásma a čas velmi rychle utíká.

58:00

Chad Johnson opouští branku!

57:29

Puk skončil mimo hrací plochu a vhazovat se bude po komerční přestávce ve středním pásmu.

57:00

Velký závar před Quickem a k finální střele se dostal Kane, který branku minul! Tohle mohl být další gól a ještě to mohlo být velké drama!

56:42

56:42 Rasmus RISTOLAINEN - 2:4

56:42

Sabres právě vstřelili branku!
A je to jen o dvě branky! Puk se různě odrážel před Quickem až se odrazil do místa, kde byl RASMUS RISTOLAINEN, který uklidil puk do branky! Bez asistence.

56:23

Rasmus Ristolainen vystřelil z velkého úhlu a Quick si pro puk pro jistotu sáhl.

56:01

O vítězi dnešního utkání je rozhodnuto, protože do konce zbývají necelé 4 minuty.

55:40

Johan Larsson vystřelil z mezikruží a branku LA přestřelil.

2:4

Branky a nahrávky: 41. Scandella, 57. Ristolainen – 12. Amadio (Andreoff), 33. Kopitar (D. Brown), 37. Kopitar (Iafallo, D. Brown), 38. Amadio (Brodzinski, Doughty)

Buffalo Sabres: Lehner (41. Ch. Johnson) – Scandella, C. Nelson, Falk, Ristolainen, Beaulieu, Antipin – E. Kane, Josefson, Nolan – S. Wilson, Okposo (A), Jo. Larsson – S. Reinhart, Girgensons, Pominville (A) – B. Pouliot, Rodrigues, R. O'Reilly (A).

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Phaneuf, Folin, Muzzin, Doughty (A), Forbort, Martinez – Kempe, Kopitar (C), Clifford – Andreoff, Brodzinski, Iafallo – D. Brown (A), N. Thompson, Amadio – Pearson, T. Mitchell, Toffoli.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Tim Peel – Andrew Smith, Brad Kovachik

05:22 BUF 2 Ristolainen, nedovolené bránění
08:03 LAK 2 D. Brown, podražení
11:26 LAK 0:1 Amadio (Andreoff)
25:48 BUF 2 Jo. Larsson, podražení
32:02 LAK 0:2 Kopitar (D. Brown)
36:06 LAK 0:3 Kopitar (Iafallo, D. Brown)
37:35 LAK 0:4 Amadio (Brodzinski, Doughty)