Portugalská Primeira Liga

GD Estoril Praia – CF OS Belenenses

0:2

konec (0:1)

17.02.2018, 21:30 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • 23. kolo • Jakub Štěrba (@sterba19)

Tipsport: 2.05 3.33 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, při dalších zápase Portugalské Primeira ligy na shledanou. (23:29:10)
Máme za sebou utkání, ve kterém vítězí hostující Belenenses. V prvním poločase byli jasně lepší domácí, avšak hosté domácím ukázali lekci z produktivity. Do druhého poločasu provedl Estoril dvojité střídání, ale de Oliveira Conceição o sedm minut později pohřbil domáci naděje zbytečným vyloučením. Poté už si hru hostě v poklidu pohlídali a slaví zisk důležitých tří bodů.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:9. Fauly: 11:12.

90+4

90+4

Ale i ten obrana hostů odvrací, rozhodčí Verissimo už si připravuje píšťalku do úst.

90+4

Domácí mají čas na poslední nákop do pokutového území.

90

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90

Rozběhla si nám poslední minuta normální hrací doby.

88

Domácí to ještě zkouší, ale asi už samí vědí, že na dva goly už se jim krátí čas.

87

Útočný faul Eduarda zastavuje akci domácích.

86

86.

86

Břevno po ráně Evangelisty.

84

Belenenses už vůbec nikam nepospíchají, kombinují na vlastní polovině hřiště.

83

Indio zkoušel střílet z uhlu mezi nohy brankáře, ten si s ránou nadvakrát poradil.

82

Hosté už vycházejí z důkladně zabezpečené obrany, nechtějí dopustit ani to nejmenší drama