32:24

konec (16:13)

17.02.2018, 16:30 • Ruzyně, Praha • 16. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.06 15.8 12.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dukla splnila povinnost a porazila Strakonice. Velice dobrým výkonem se prezentovala spojka Křístek, stejně tak pivot Reichl. Do hry se v závěru dostal i Zelenka. Za hosty vyfasoval hned v prvním poločase dvě dvojky Mošovský, ale potřetí již vyloučený nebyl. Hosté především špatně vstoupili do duelu, ale i tak mohl Wildt zprava vyrovnat ve druhém poločase. Jenže Petržala jej vychytal a (možná) tohle byl zlomový moment střetnutí. (17:55:34)

Konec zápasu. (32:24)

60

Křístek uzavřel tenhle zápas střelou z levé spojky na zadní tyč. (32:24)

60

Jenže ani jeden z hostů nedostal míč za Petržalu. (31:24)

60

Patzel dohrával z levé spojky do pivota, ale Reichl nepřekonal brankáře z šesti metrů. (31:24)

59

Dukla ještě bude hrát na spojce s Křístkem a Patzelem, hosté mají v obraně Krejčího. (31:24)

59

Levá hostující spojka byla zablokovaná, s míčem si zahrál také Matoušík v útoku. (31:24)

58

Jeden z hostů neubránil Patzelův pokus z levé spojky na bližší tyč. (31:24)

58

Krejčí zakončoval levačkou z pravé spojky mimo tři tyče. (30:24)

57

Patzel, Křístek a Jeníček sehráli akci, kdy třetí jmenovaný pálil z pravé spojky z druhé vlny levačkou do horní tyče. (30:24)

57

Ale následně neinkasoval Petržala a útočit bude Dukla se Zelenkou a Křístkem. (30:24)

56

Petržala si poradil se zakončením z devítky z levé spojky na bližší tyč, ale hosté zůstanou na balonu. (30:24)

56

Krejčí byl zastaven nedovoleně na pravé spojce Křístkem. (30:24)

55

Wildt a Krejčí na hřišti, stejně tak Mošovský, domácí v obraně s Křístkem či Šimůnkem. (30:24)

55

Po výhozu Samka z poloviny hrací plochy se již opět v hlavním městě hraje. (30:24)

55

Křístek se Šůstkem dostali míč na pivota Reichla, jenž skóroval střelou do dolní části branky svojí pravačkou a hosté si vezmou timeout. (30:24)