4:3
po s.n. (1:0) (1:2, 0:0, 2:1 - 0:0)
20.01.2024, 17:00 • Zimní stadion Písek • Skupina B • Karel Jedlička
Tipsport: 2.37 4.46 2.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.37 - 4.46 - 2.1
IHC Králové Písek – HC Kobra Praha
4:3
po s.n. (1:0) (1:2, 0:0, 2:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Hracholski (Rousek, Pouzar), 43. Volf (Matiášek), 49. Volf (Matiášek, F. Petrásek), rozh. náj. Zátopek – 2. Míšek (M. Kvasnička, S. Tichý), 17. F. Vlček (T. Urban I, Matuška), 54. Šteiner (Bříška, Šťastný)
Karty:
Neproměněná penalta:
IHC Králové Písek:
T. Dvořák (Korytar) – Tolar, J. Turek, Radoš, Vajner, Pavlát, Velíšek, Čunát – Pouzar, Hollar, Rousek – Volf (C), Vá. Brož, F. Petrásek – Hracholski, Matiášek, Hohenberger – Zátopek, Koupal.
Náhradníci:
Trenér: Milan Mazanec
HC Kobra Praha:
Málek (Ondrík) – Dudáček, Šteiner, Shaklein, T. Duda, Dráb, Wolf – Bříška, T. Urban I, Šťastný (C) – F. Vlček, S. Tichý, Míšek – Janča, M. Kvasnička, Petrák – Matuška.
Náhradníci:
Trenér: Milan Vrzal
Rozhodčí: Jílek – Rubáš, Kubíček
Diváci: 320
1. třetina | ||||
1:20 | KOB | 0:1 | Míšek (M. Kvasnička, S. Tichý) | |
2:01 | PIS | 1:1 | Hracholski (Rousek, Pouzar) | |
5:03 | KOB | 2 | Míšek, hákování | |
9:53 | PIS | 2 | Vá. Brož, vražení na hrazení | |
14:02 | PIS | 2 | Pavlát, podrážení | |
16:20 | KOB | 1:2 | F. Vlček (T. Urban I, Matuška) | |
19:08 | PIS | 2 | J. Turek, hákování | |
KOB | 2 | Bříška, nafilmovaný pád nebo přihrávání | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
35:49 | PIS | TS | J. Turek, podrážení | |
36:06 | KOB | 2 | Šteiner, držení hole | |
38:00 | PIS | 2 | Pavlát, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:28 | PIS | 2:2 | Volf (Matiášek) | |
48:03 | PIS | 3:2 | Volf (Matiášek, F. Petrásek) | |
49:32 | PIS | 2 | F. Petrásek, vysoká hůl | |
53:19 | KOB | 3:3 | Šteiner (Bříška, Šťastný) | |
59:29 | KOB | 2 | Dudáček, držení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
PIS | 3:3 | Zátopek (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Jihlava – Zlín 12:00 2:7
Poruba – Sparta 12:00 4:2
Mladá Boleslav – Mountfield HK 13:00 1:3
Vítkovice – K. Vary 13:00 3:6
Třinec – Plzeň 13:00 2:4
Č. Budějovice – Přerov • po s.n. (3:0) 13:00 4:3
Kladno – HC Litvínov • po s.n. (0:1) 13:30 5:6
Tábor – Kometa Brno 14:45 3:6
Olomouc – Liberec 16:45 2:8
Slavia – Pardubice 18:00 4:3
Jan ZÁTOPEK - 4:3
Autorem vítězné branky je JAN ZÁTOPEK.
5. série 1:0
4. série 1:0
4. série 1:0
Lukáš VOLF
3. série 1:0
3. série 1:0
2. série 1:0
Filip VLČEK
2. série 1:0
1. série 1:0
1. série 0:0
65:00
64:57