Poruba 2011 – Zlín 2:1
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 45. Berisha (Razgals, Honejsek), 62. Honejsek (P. Mrázek, Lemcke) – 17. Z. Sedlák (Paukku)
Jihlava – Znojmo 6:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Harkabus (Jelínek, T. Havránek), 24. Jelínek (Pořízek, Dundáček), 43. Kočí (Menšík), 53. T. Havránek (Strejček), 54. Jelínek (Cachnín), 56. T. Havránek (Strejček, Kočí) – 25. Beránek (Lichanec, J. Jenáček), 47. Hruška (Bartko, Bukač), 48. Jenyš (Šťovíček, T. Svoboda)
Sokolov – Frýdek-M. 2:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Vracovský (Vrdlovec, Tomeček), 60. Vracovský (Tomeček, Vrdlovec)
Přerov – Kolín 2:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Talafa (Chludil, Pospíšil), 8. Dobša (Pechanec, Kudělka)
Litoměřice – Slavia 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 50. Costa (Jícha) – 10. Guman (Knotek, Holý), 13. J. Brož (Kulda), 19. V. Polák II (Strnad, Holý), 27. Kremláček (Matě. Beran, Guman), 46. Matě. Beran (Guman)
Vsetín – Třebíč 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Holec (Hrňa), 23. Š. Bláha (Šuhaj, Ondračka), 37. Dědek (Holec, R. Půček), 40. Rob (Jonák, Staněk), 57. Jonák (Ondračka, Rob), 60. R. Půček (Kern, Š. Jenáček) – 24. Maty. Svoboda (Vodný, Ferda), 44. Ferda (Furch, Maty. Svoboda)
Pardubice B – Prostějov 1:2
18:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 35. Chabada (Herčík) – 11. Drtil (Pohl, Z. Doležal), rozh. náj. Z. Doležal
Šumperk – SHKM Hodonín 5:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 18. Pěnčík (Danielčák, P. Hohl), 26. P. Kubíček (Nilsson, Danielčák), 51. Rutar (Danielčák, J. Horký), 60. Vachutka (Pěnčík, Tarnoczy), 62. Dudycha (J. Horký, Šišolák) – 13. Dobiáš (Hložánek, Weintritt), 28. P. Krejčí (J. Švejda, Dolíška), 29. L. Stuchlík (M. Mach, Sajdl), 60. M. Mach (Sedláček, Sajdl)
Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 3:4
17:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 22. Baroš (Lukačka, Romančík), 48. Stodůlka (Vavřík, Vaňo), 56. Vaňo (Liss, Vavřík) – 35. Peš (Lašák, Juráň), 43. Kuba (Nesvadba, Kochánek), 60. Doležal (Peš, Slabý), rozh. náj. Ambrož
Havířov – Vyškov 4:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Bednář (Ševčík), 43. Pavlík (Apolenář, Havlík), 45. Ćmiel (Antoníček, Kunc), 50. Spratek (Pawliczek, Kunc) – 37. D. Hohl (Janeček), 42. D. Hohl (D. Vašíček), 56. Janeček (Tomajko), 58. D. Štefka (Janeček, Komínek), 62. Popelka (Hefka)
Kopřivnice – Žďár n/S 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Marek (Pindel, Petrek), 17. Suchý (Fojtík), 40. Indrst (Tomeček, A. Urban), 60. O. Sluštík (Hrůzek, Fojtík) – 16. Štola (Jícha, A. Svoboda), 37. Wasserbauer (Půža, Půhoný), 43. Dušek (Půhoný, Kukla)
Opava – Technika Brno 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. K. Stuchlík (Brada, Šindelář), 28. Brada (Štěpánek, Rousek), 28. Kadula (Jak. Ludvík, Vojtovič)
Nový Jičín – Havlíčkův Brod 1:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. J. Sluštík (Gebauer, Květoň) – 10. Valášek (Ja. Novák, A. Dvořák), 24. Valášek (Tecl), 26. Pártl, 38. Tecl, 40. Tecl (Valášek), 58. Kopic (Endál, Ja. Novák)
Mostečtí Lvi – Ústí n/L 5:3
15:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 3. Šimeček (J. Procházka, Kýhos), 36. Šimeček (J. Procházka, Hosnedl), 52. Berčík (Písařík), 54. Písařík, 60. Böhm – 32. M. Simon (Bernat, Klika), 39. Kloz (Anosov, Rudovský), 58. M. Dubský (M. Bláha II, M. Simon)
Písek – Kobra 4:3
17:00, po s.n. (1:0) (Sk. B)
Branky a nahrávky: 3. Hracholski (Rousek, Pouzar), 43. Volf (Matiášek), 49. Volf (Matiášek, F. Petrásek), rozh. náj. Zátopek – 2. Míšek (M. Kvasnička, S. Tichý), 17. F. Vlček (T. Urban I, Matuška), 54. Šteiner (Bříška, Šťastný)
Příbram – Děčín 8:5
17:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 1. Kafka (Kolda, Gengel), 7. L. Bednařík (Hasman, Patzelt), 19. Kolda (Hasman, Josefus), 28. Kolda (Gengel, Krejčí), 32. Kolda (Kafka, Jelínek), 36. Josefus, 50. Kolda (Kafka, L. Bednařík), 57. Hasman (Josefus, Jelínek) – 10. Jursa (Smola), 21. D. Tůma (Vl. Brož, Faigl), 23. Jouza (D. Tůma, Faigl), 33. Smola (J. Tůma, Zedek), 60. Chovanec (A. Starý)
Chomutov – Letňany 3:0
17:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 9. Eliáš (M. Tůma, J. Svoboda), 59. J. Svoboda (Eret), 60. T. Svoboda (Lukeš)
Cheb – Hronov 6:5
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 2. A. Vlach (Krutina, Vašíček), 15. Rozhon (V. Skuhravý), 23. Krutina (Vašíček, Vápeník), 35. Rozhon (Šik, Innanmaa), 37. Prošek (Čejka, Šik), 47. Prošek (Innanmaa, Čejka) – 2. Murtazin (Trandin, Popitič), 3. Plíšek (D. Straka), 5. Trandin (Lederer, Murtazin), 24. Popitič (Murtazin, Táborský), 51. D. Straka (Plíšek, Táborský)
Tábor – Vrchlabí 3:1
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 6. Severa (Šulek), 18. Plášil (Zeman, Říha), 55. Říha (Plášil, Milfait) – 15. Bendík (Kozák, P. Urban)
Řisuty – Kralupy n. Vltavou 3:4
18:30, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 1. Petráš (TS), 35. Patyk (Bílek, Petráš), 41. Bílek (Patyk, Petráš) – 15. Kehar (Kellerstein, T. Pejchal), 33. T. Pejchal (Kellerstein, A. Straka), 47. Uhlík (Chládek, Zajíc), 65. Husarik (TS)
Carolina – Detroit 4:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Martinook (Burns, J. Staal), 37. Nečas (Bunting, Orlov), 51. Svečnikov (Bunting, S. Aho II), 59. S. Aho II (Nečas, Svečnikov) – 3. Kostin (Veleno, Sprong), 40. Compher (Larkin, Gostisbehere)
Columbus – New Jersey 1:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Sillinger (Činachov, J. Gaudreau) – 21. Marino (Nemec), 29. Holtz (Foote, Willman), 34. Hischier, 35. Bastian (Bahl)
Florida – Minnesota 4:6
01:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Ekblad (M. Tkachuk, Verhaeghe), 39. Luostarinen (Lundell, Ekblad), 49. Lundell (Ekblad, Reinhart), 49. Forsling (Ekblad) – 3. Kaprizov (Boldy, Faber), 24. Hartman (Goligoski, Maroon), 28. Eriksson Ek (Faber, Boldy), 31. Zuccarello (Eriksson Ek, Kaprizov), 41. Kaprizov (Zuccarello, Faber), 60. Hartman
Chicago – NY Islanders 4:3
02:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 39. Katchouk (Sanford, Re. Johnson), 40. Joe. Anderson (Blackwell, Dickinson), 46. Dickinson (Joe. Anderson, S. Jones), 61. S. Jones (Katchouk, Dickinson) – 7. Nelson (Fasching, Palmieri), 47. Horvat (Barzal, Dobson), 53. Palmieri (Dobson, Romanov)
Buffalo – Tampa 1:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 34. Cozens (Peterka, Dahlin) – 7. Paul (Hagel, Cirelli), 8. Motte, 59. de Haan (Hagel, Paul)
Philadelphia – Colorado 4:7
19:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Farabee (Frost, Atkinson), 33. Konecny (Tippett, Poehling), 46. Foerster (Frost, Atkinson), 49. Atkinson (Ristolainen, N. Cates) – 10. L. O'Connor (Colton, Malinski), 19. Rantanen (MacKinnon, Colton), 21. MacKinnon (Wood, Manson), 29. L. O'Connor (Wood, Colton), 38. MacKinnon (Manson, Kiviranta), 53. Rantanen (Makar, Drouin), 60. L. O'Connor (MacKinnon, Toews)
Arizona – Nashville 3:2
21:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Keller (Guenther, Durzi), 22. Keller (Maccelli), 30. Carcone (McBain, Durzi) – 24. Josi (Nyquist, Sissons), 59. Novak (F. Forsberg, Josi)
Ottawa – Winnipeg 1:2
21:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 45. Kelly (Tarasenko, Norris) – 35. Appleton (Niederreiter, Samberg), 65. Ehlers (Pionk, Naměstnikov)
Liberec – Kometa Brno 4:1
12:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 3. J. Pérez (Vološín), 6. Jenčovský, 13. Hois (J. Pérez, Galvas), 47. Prokůpek (Křížek) – 36. De. Bárta (Boltvan, Otava)
Vítkovice – K. Vary 1:2
13:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 5. Vi. Glos (Krejsa, Štiak) – 7. Záhejský, 21. Čihař (Záhejský, O. Postl II)
Třinec – Sparta 4:3
13:00, po prodl. (OPO)
Branky a nahrávky: 3. Šilar (Gerych, Kozlík), 20. Šilar (Kozlík), 48. Gerych (Šutý, Spěváček), 61. Kozlík (Šilar, Kurbaka) – 28. Bareš (J. Červenka, Fábry), 37. Holeček (Samson, Culek), 60. Samson (Bareš, Novák)
HC Litvínov – Mountfield HK 0:5
13:00, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 15. Ma. Beneš (A. Novotný II, Prášek), 29. Dobner (Pavelka, Hrdlička), 36. Dobner (Zámečník, Pavelka), 42. T. Hora (Š. Černý, Pavelka), 50. Pinkas (Ma. Beneš, Prášek)
Olomouc – Č. Budějovice 2:5
13:30, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 29. Bošek, 54. Koudelný (Šotkovský, Růžička) – 14. Sochor (Tomas, T. Tůma), 20. Kusak (Remeš, Tomas), 41. Remeš (Kusak), 44. Humeník (Hoch, Sochor), 60. Tomas (Kuprijanov)
Plzeň – Zlín 3:2
16:30, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 7. Mazanec (Dolhý, Benák), 47. M. Hořejší (Mazanec, Hodinář), 56. M. Soukup (Řehoř, M. Houdek) – 21. Čechmánek (Klimek), 59. Zavřel (Klimek)
Jihlava – Zlín 2:7
12:00, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 20. Kytka (Kouba), 38. Chvátal (Zmrhal) – 2. Mikel (Pečner), 5. Mikel (Kos, Pečner), 13. Venený (Mořkovský, J. Kubečka), 28. Mikel (Kos, Pečner), 36. Kos (Pečner), 42. Venený (Holba, Kočica), 51. Matula (Venený)
Poruba – Sparta 4:2
12:00, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 12. Douda (Václavek, Dragon), 48. Fasner (Douda, Bobok), 53. Dragon (Fasner), 60. Fasner – 12. F. Novák, 17. Nestrašil (F. Novák)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:3
13:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 25. F. Matějka (Hora, Fink) – 45. Koklar (Hendrych, Studnický), 60. Koklar (Páleník), 60. Frolík (Páleník, Šichan)
Vítkovice – K. Vary 3:6
13:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 33. Zatloukal (Svozil, M. Mareš), 46. Nazad (M. Fojtík, Lyčka), 60. Plško (Nazad, Zachariasz) – 9. Wardas (L. Slavík), 25. Wardas (F. Čermák), 34. Tomek (V. Blažek), 48. L. Slavík (Tomek, Psohlavec), 54. Wardas (L. Slavík), 54. Tomek (V. Blažek)
Třinec – Plzeň 2:4
13:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 3. Weiss (Řípa, Byrtus), 4. Hladoník (Řehák, Byrtus) – 32. Maxa (Fodor, Tománek), 39. Fodor (Maxa, Slačík), 46. Tománek (Maxa, Fodor), 51. Úbl (Slačík, Kamas)
Č. Budějovice – Přerov 4:3
13:00, po s.n. (3:0) (OPO)
Branky a nahrávky: 23. Lev (Hečko, F. Blažek), 36. Koníř (J. Novotný), 48. T. Přibyl (Lev), rozh. náj. N. Mařík – 38. Miklas (L. Mátl, Frnka), 45. Koudela (Švejcar), 52. L. Mátl (Mozr, Cífka)
Kladno – HC Litvínov 5:6
13:30, po s.n. (0:1) (OUP)
Branky a nahrávky: 6. Pěch (T. Kozák, Krása), 23. Rambousek (Valuš, Borkovec), 27. Pytlík (Müller), 34. Klempíř, 55. Dörfl (Klempíř, T. Kozák) – 11. Bednařík (Koky, Raichl), 28. M. Peroutka (Winkelhöfer), 29. Raichl (Trefný, Koky), 35. Raichl (Bednařík, Winkelhöfer), 56. Petružálek (Trefný, Winkelhöfer), rozh. náj. Petružálek
Tábor – Kometa Brno 3:6
14:45, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 17. Podzimek (Kostka, Hlavín), 30. S. Pánek (Slabý, V. Svoboda), 59. Suchan (Špaček, S. Pánek) – 22. Brabenec (Panasenko, Prchal), 23. Štulo (Kubín), 24. Prchal (Š. Daněk), 39. Vyhlídal (Šebela, Krämer), 54. Šebela (Brabenec), 60. Šebela
Olomouc – Liberec 2:8
16:45, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 54. Kalman (Minář), 59. Brym (Dvořáček, Minář) – 2. Krajdl (Seidl), 7. Rozsíval (Bajer, Šťástka), 10. Bělohorský (D. Hrouda), 10. Šejc (Krajdl), 25. Bajer (Rozsíval, Šťástka), 27. Rozsíval (Bajer, D. Hrouda), 43. Choma (M. Kučera, Kinter), 58. Rozsíval (Šťástka)
Slavia – Pardubice 4:3
18:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 12. Šámal (Huk), 34. Šámal, 54. Huk (Pšenička, Šámal), 60. Švancar (Šámal, Huk) – 13. Rolinek (Vápeník, Řehořek), 21. Vápeník (Rolinek), 23. Sekanina (Rolinek, Ruml)
SOHO Olomouc – Havířov 2:5
13:15, konec
Branky a nahrávky: 12. Večerek (Žižlavský, Jedlička), 27. Večerek (Jedlička, Žižlavský) – 7. Oiseth (Kuhli-Lauenstein), 13. Bakke (Oiseth), 39. Forgo (Mlčák), 44. Kalegaris (Kuhli-Lauenstein, Bakke), 45. Bakke
HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové 3:7
14:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Kapko (Krupička), 21. Kapko (Raul, Ohar), 25. Krupička (Ohar, Frolík) – 3. Raška (Rennhack), 4. Rennhack (Hering), 10. Hering, 29. Hering (Rennhack), 39. Hering (Doležal), 41. Michalec (Hering), 43. Kubeš (Doležal)
Zlín sledge – Flamingos Ostrava 3:2
15:30, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 42. Hábl, 43. Mach, rozh. náj. Korman – 25. Hečko, 31. Hečko (Bařák)
Karlovy Vary – Č.Budějovice 9:0
17:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Veselý (Karafiát), 8. Michalčín (Sedláček, Jeřábek), 9. Veselý (Kovářík, Berger), 24. Veselý (Berger), 25. Sedláček (Zelinka, Wágner), 35. Veselý (Zelinka), 38. Veselý (Zelinka), 41. Veselý (Kovářík, Zelinka), 42. Berger (Zelinka, Karafiát)