2. liga skupina Východ

AZ Havířov – Hokej Vyškov

4:5

po prodl. (1:0, 0:1, 3:3 - 0:1)

20.01.2024, 17:00 • Gascontrol aréna, Havířov • 31. kolo • Josef Nudera (@JosefNudera)

Tipsport: 1.27 5.77 5.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou parádní utkání, které mělo snad úplně všechno – souboje, tvrdé střety, nádherné branky i několik otoček ve skóre. Havířov vedl ve třetí třetině 4:2 a už to vypadlo, že si dokáže zápas pohlídat a vyhraje. Hosté se ale zvedli, vystřídali brankáře a nastartovali velký obrat. Nejprve vyrovnali a v prodloužení dokázali utkání vyhrát. Vyškov je tedy první tým, který si z Havířova odvezl výhru. Z Havířova je to vše, mějte krásný večer a u dalších onlajn přenosů napočtenou. (19:30:30)

61:35

61:35 Adam POPELKA - 4:5

61:35

Vyškov právě vstřelil branku!
Hosté jsou první tým, který dokázal vyhrát v Havířově v této sezoně! Po rychlé protiakci se dostal s pukem na kruh ADAM POPELKA, který se trefil střelou zápěstím přesně do horní tyčky, od které se puk dorazil do branky! Po této parádní střele naskákali hosté na led a slaví výhru.
Asistence: Vlastimil Hefka.

61:08

Vlastimil Hefka se dostal s pukem do mezikruží, ale jeho střelu dokázal Šimonů lapit!

60:24

Nyní už může rozvíjet akci Havířov. Nic moc se ale nepodařilo a aktivita se stěhuje na stranu Vyškova.

60:08

S pukem na holích jsou hosté.

60:01

Po atraktivní třetí třetině, kdy se dostal Havířov nejprve do jednobrankové ztráty, kterou ale dokázal otočit až do vedení 4:2. Vyškov se nevzdal a dokázal velkou snahou srovnat. Už nyní je Vyškov první tým, který dokázal Havířov na jeho ledě obrat minimálně o bod. Po krátké přestávce se bude prodlužovat. Hrát se bude tři na tři.

60:00

59:37

Vhazování se nakonec po protestech hostů stěhuje před branku Havířova.

59:37

Přihrávka rukou, bude se vhazovat ve středním pásmu.

59:02

Parádní závěr utkání, Havířov byl ve velké šanci, ale Šarman dokázal puk vyrazit.

58:24

Po jednom ze zákroků zůstal na ledě u mantinelu ležet jeden z hostů. Rozhodčí přerušil hru, Havířov se zlobí, jelikož mohl jet do úniku.

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny...

57:33

57:33 David ŠTEFKA - 4:4

57:33

A hosté dokázali tuto přesilovku využít a znovu se vrací do hry o body z tohoto zápasu. Po obrovském tlaku na brankovišti se natřikrát dokázal prosadit DAVID ŠTEFKA. Dva jeho pokus zblízka dokázal Šimonů vyrazit, ale na další dorážku už neměl dobrou pozici.
Asistence: Michal Janeček, Tomáš Komínek.

57:18

Oddechový čas pro tým Hokej Vyškov. Hokejisté hostů mají nyní obrovskou šanci ještě srovnat.

4:5

Branky a nahrávky: 6. Bednář (Ševčík), 43. Pavlík (Apolenář, Havlík), 45. Ćmiel (Antoníček, Kunc), 50. Spratek (Pawliczek, Kunc) – 37. D. Hohl (Janeček), 42. D. Hohl (D. Vašíček), 56. Janeček (Tomajko), 58. D. Štefka (Janeček, Komínek), 62. Popelka (Hefka)

AZ Havířov: Šimonů (Šindelka) – Kunc, Vosátko, Ščurek, Ševčík, Ficek, Michálek, Havlík – Kratochvil, Karafiát, Klimša (A) – Bednář (A), Haas (C), Franek – Antoníček, Spratek, Pawliczek – Apolenář, Ćmiel, Pavlík.
Trenér: Jiří Raszka

Hokej Vyškov: Synek (52. Šarman) – Studený, Holemý, Mikulík, D. Hohl, Žižka (C), Hefka – Lekeš, D. Štefka, Krejčiřík – Lehečka (A), Kořenek, D. Vašíček – Janeček, Tomajko, Sebera – Komínek (A), Popelka.
Trenér: Michal Konečný

Rozhodčí: Blaha – Jurčík, Voznička